Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek olyan pasival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan pasival, akinek van saját kertes háza falun,viszont nektek abban a házban semmi részetek nincsen? Ilyenkor "illő" minden munkát némán megcsinálni? És látatlanba, oda mernétek menni lakni? Úgy,hogy nem láttátok a házat élőben?

Figyelt kérdés
Olyan helyzetben vagyok, hogy randizgattam egy fiúval, viszont mint kiderült van egy háza, amit nem is olyan régen vett. Mivel titokban találkozgattunk, így nem volt lehetőségem elmenni megnézni a házat, és így nagyon bennem van a félsz,mi van ha egy rozoga viskó az egész? Nem tégla,azt mondta,de nem mondta el konkrétan,hogy akkor miből van,és ez is bosszant.Csupa kérdőjel a fejemben minden. Ráadásul költözzek valahova szerelemből, ahol nem tudom,hogy jó lesz-e nekem,ráadásul mindig megkaphatom azt,hogy semmi közöm a házhoz?(akár anyós, akár a fiatalember részéről). Menjek el valahogyan megnézni?102 km tőlünk a falu.
febr. 6. 14:24
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nézd meg előbb. Egy vályog putri is lehet .

Én pl olyanba nem mennék.

febr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Falusi életet akarsz élni?

Mert egy városi fejlett életet ne adj fel egy pasi miatt akit nem is ismersz még eléggé.

febr. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
87%

Eleve ilyen pár randizgatás után, ráadásul titokban, nincs az az isten, hogy bárkivel bárhol összeköltözzek. Teljesen kizárt.

Számomra a kapcsolatnsk ez egy nagyon fontos lépcsőfoka. Azt jelenti, hogy hosszú távon, netán egy életen át is el tudom képzelni az illetővel az együttélést. Szerintem sokkal komolyabb lépés, mint a házasság, hiszen pár év együttélés után tényleg csak egy papír.

Előtte természetesen kölcsönösen időt töltünk egymásnál, megismerjük egymást, a családját, a körülményeit. Több napot is együtt töltünk, nem csak nyaralás alatt. Kicsit a szürke hétköznapokba is bekekóstolunk. Aztán majd UTÁNA, ha minden stimmel és szeretjük egymást, akkor majd összeköltözünk. Nem a lakótársa vagy a cselédje akarok lenni, hanem az élete párja. Innen ered: élettárs. Kár, hogy már olyan kellemetlen színezetet kapott ez a szép szó.

febr. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem lennék olyannal együtt, aki titkol.

2. Mi tart titeket attól vissza, hogy nála találkozzatok? Nem kell egyből odacuccolni 🤷🏼‍♀️. Elmész egy hétvégére és ennyi.

3. Megéri-e 102km-re költözni, emiagt feladni a munkahelyet (oké, nem a világ végére mész, de napi 204km rengeteg ingázni)? Lesz ott munkád? Vagy legalább annyi megtakarításod, hogy amíg nem találsz ne legyél másokra utalva?

febr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó tökéletesen összefoglalta! Miért gondolod, hogy költözésben KELL gondolkodnod, miközben még csak titokban találkozgattok, és még sose jártál ott? Ez milyen nonszensz már! Ráadásul költözne a halál valami isten háta mögötti faluban, hogy aztán elkapálja magát ott, ahol vsz busz is napi kétszer jár, és még munkát se talál...
febr. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem olyan, mint hozzámenni valakihez szűzen.

Utazz oda egy hétvégén, és nézd meg, milyen körülmények között él. Ha nem megfelelő a színvonal, akkor szakíts.


Miért titokban találkozgattok?


Nem értem, mintha dedós tizenéves gyerekek tervezgetnék a jövőt...

febr. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Mindig megkapod azt hogy az nem a tiéd.

Egy közös otthonban kellene gondolkodnia a fiatalembernek.

Lehetsz szerelmes , oké, de ne hagyd magad kihasználni.

Sokan cselédet keresnek és ha nem közös az otthon akkor mindig rád fogja olvasni. Közös otthonra törekedj.

febr. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, szerintem te a semmi pörögsz.

1. randizgatsz valakivel, aki nemrég vett egy kertes házat: ez szerintem pozitív: nem rossz egy háztulajdonos férfivel randizgatni.


2. Összeköltözni vele a faluban: ez már meggondolandó. De ha csak randizgatsz vele, akkor nem tudom, mi az elvárás? Az, hogy látatlanba költözz oda, nem gondolnám, hogy elvárás.


Nyilván vagy vele olyan viszonyban, hogy megkéred, h mutassa meg a házát, és nem kell olyan kontextusban mondani, mintha oda akarnál költözni.

febr. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!