Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek olyan pasival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan pasival, akinek van saját kertes háza falun,viszont nektek abban a házban semmi részetek nincsen? Ilyenkor "illő" minden munkát némán megcsinálni? És látatlanba, oda mernétek menni lakni? Úgy,hogy nem láttátok a házat élőben?

Figyelt kérdés
Olyan helyzetben vagyok, hogy randizgattam egy fiúval, viszont mint kiderült van egy háza, amit nem is olyan régen vett. Mivel titokban találkozgattunk, így nem volt lehetőségem elmenni megnézni a házat, és így nagyon bennem van a félsz,mi van ha egy rozoga viskó az egész? Nem tégla,azt mondta,de nem mondta el konkrétan,hogy akkor miből van,és ez is bosszant.Csupa kérdőjel a fejemben minden. Ráadásul költözzek valahova szerelemből, ahol nem tudom,hogy jó lesz-e nekem,ráadásul mindig megkaphatom azt,hogy semmi közöm a házhoz?(akár anyós, akár a fiatalember részéről). Menjek el valahogyan megnézni?102 km tőlünk a falu.
febr. 6. 14:24
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
68%

Én amikor megismerkedtem a férjemmel elmondta higy van egy háza de benne lakik a volt feleség.

Na eltelt 2 év, kiköltözött végre az ex.

Házasságot kötöttünk, így ha vele valami történne, haszonélvezeti jogom van.

Ha nem vett volna el feleségül én nem hiszem hogy ide cuccoltam volna, hogy más házát takarítsam , kvázi ingyen cseléd legyek. Most építkezünk , ez már közös otthon. Tehát nem dobhat na ki ha gondolna egyet.

Nem tudom hány évesek vagytok…..

De én nem költöznék oda CSAK úgy.

De nem is dolgoznék ott valakinek kvázi ingyen.

Nagyon vigyázz mert sok a kihasználós férfi.

Anyósom is együtt élt egy bácsival, rengeteget dolgozott a kertben, plusz a háztartás, de amikor a bácsika meghalt, odament a lánya és azonnal utcára dobta az anyósomat.

Mert az öregnek csak egy ingyen kertész kellett meg takarító és szakács. Ha elvette volna feleségül, akkor haszonélvezeti joga lett volna.

febr. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
86%

Ez tuti valami szomorú kamasz sztori lesz a szerencsétlen lányról, aki a pasijában látja a kiutat a bántalmazó szüleitől.

Kérdező, bármi miatt menekülnél otthonról egyik f_ostalicskáról átülni a másik f_ostalicskára nem megoldás. Ha elmész oda a büdös életben nem szabadulsz meg. Ha még sulis vagy, akkor szorítsd össze a fogad és fejezd be, ha már nem akkor keress valami munkát ahol adnak szállást is. Igen, az ilyenek általában szar melók, de onnan tudsz majd továbblépni.

febr. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal a házasságon kívül szerzett ingatlanra az özvegynek akkor lesz haszonélvezeti joga, ha abban a házban éltek együtt.
febr. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Hol laksz most , vagyis kivel?

Ne add már fel a szabadságodat , és főleg gyereket ne szulj .

Nincs közös otthon, simán elveszi a gyereket ha el akarod hagyni.

Elveszi mert neki van háza.

Én azt mondanám neki hogy csak közösbe mész.

febr. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
50%
Igen, mi együtt élünk itt. És udvaron belül építkezünk. 1 helyrajzi szám.
febr. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
52%
15, akkor az nem közös otthon, továbbra is a csávódé és sajnos akkor penderít ki onnan amikor akar. Haszonélvezeted akkor lesz rá, ha a pasi meghal a házasság alatt. Ha az a helyzet amit leírtál, akkor egy válás esetén hosszú-hosszú vagyonmegosztási perre számíthatsz, ahol majd szépen eldöntitek, hogy mennyit is kell kifizetnie neked a házasságotok alatt az ő ingatlanán történt értéknövelő beruházások után. Számlákat rakd el. Okos lenne most írni erről egy szerződést, hogy te mennyivel járulsz hozzá az ő telkén épülő új házhoz és emiatt válás esetén mire vagy jogosult. Ne később érjenek majd csúnya meglepetések.
febr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Eddig 8 milliót raktam én bele.

Elraktam a számlákat.

Anyagokat is úgy rendeltem hogy banki utalással fizettem ki.

febr. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Már az engedélyeztetést is az én nevemre kérvényezte. Hiába mondta neki az építész hogy tök mindegy mert házasság alatt épített akármi az közös.

A lakhatási engedélyt is a nevemre akarja a férjem.

febr. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Jujj nagy bajok vannak nálad.

Senkinek nem jut eszébe látatlanban valahova költözni rajtad kívül:D és miért titokban találkozgattok? Majd ha nála laksz is titokban tart, a pincében fogsz élni vagy mi? 😂

febr. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 Grizesteszta ***** válasza:
31%

#19: Hát, van még egy ilyen hülye, az tuti.:) Én úgy költöztem a páromhoz, hogy egyetlen egyszer elmentem a ház előtt kocsival, de még a küszöböt se léptem át korábban. Bíztam a férfiban, szerettem, vele akartam élni és úgy voltam vele, hogy ha kettőnknek mégse működik, akkor tök mindegy a ház, mert úgy is tovább költözöm a sajátomba, ha meg működik, akkor pláne tök mindegy, mert ha valami nem tetszik, akkor majd változtatunk rajta együtt.

De én úgy érzem, hogy a kérdező nem a férfivel akar élni, hanem a jelenleginél jobb körülmények közé akar kerülni, és ez nagy különbség. Ebben az esetben nézd meg előbb azt a házat alaposan!


De amit még nem értek:miért kéne minden munkát elvégezned csak azért , mert övé a ház? És miért várnád, hogy közöd legyen hozzá, ha egyszer tényleg nincs? Ezek szerintem tök más dolgok, és függetlenek attól, hogy együtt éltek az ő házában...

febr. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!