Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudják a pasik azt megcsinálni hogy nem szeretik a saját párjukat feleséget?

Figyelt kérdés

És állandóan fél lábbal kint vannak a kapcsolatbol, simán tudnak más nőkkel jól érezni magukat, hozzájuk is tudnak nyúlni le is tudnak fekudni is ha nem ismeri is, nem hianyzik a párjuk a haverok közé se, elvannak a kocsival meg zenével a párjuk nélkul is, simán csalnak lépnek vagy nem lépnek és állandoan boldogok.


Én meg allandoan szeretem a párom, másra rá se tudok nézni nem érzem magam jól más pasikkal, a flört se menne, inkább vagyok étteremben moziban is a saját párommal haverokkalvele, mint az anyámmal vagy bnőkkel, es igy tovább, nem akarok ilyen selejtes sz.r lenni:(



#nem szeretés titka
júl. 6. 19:03
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Élő példa, hogy a lányka szerelmes a pasi meg szarik rá úgy ahogy van és mégse szakít. Inkább megvárja, hogy kirakja a pali, de legszívesebben hozzámenne feleségül és gyerekeket szülne mert ő szerelmes.

júl. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
96%
Nők is megtudják tenni ne aggódj, munkatársnőm szeretőt tart és még büszke is rá, de válni nem fog, miért tenné 25 év után? Elvan így ahogy van. Nők között is akad bőven aljas pics@. 33/N
júl. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Igen sok az ilyen is.

De miert? Mert talán tapasztalata hogy egyik kutya másik eb. normalis kapcsolatot akar es ezen küzd, hogy ez a pasi legyen már az hozzá. Aztán küzd majd a másikkal is.

Nyilván az anyukák is pampognak otthon válás elott. És harcolnak kuzdenek a pasibol valami tisztes embert faragni.


Csak belegondolva nekem kezd már ijesztő lenni, hogy ismerkedem randik, kibontakozik vmi szerelem végre mert sokszor még ez is izzadós, aztán elkezd vergődni a másik es tönkrevágja az egészet.

Aztán meg a nyavajgás mikor dobva vannak.

Ez is érthetetlen. Neki tettem szívességet

júl. 6. 20:41
 24/32 A kérdező kommentje:
22 gondolom van oka rá annak is akkor.
júl. 6. 20:41
 25/32 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerűen.Úgy, hogy van olyan nő mellette, aki ezt eltűri neki.Ha veszélybe kerülne az otthoni biorobot-ingyencseléd-inkubátor léte, akkor jobban oda tenné magát és megbecsülné.De nem kell megbecsülni, így is vele marad.
júl. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

"Hogy az istenbe jöjjek össze egy pl incellel?"



Ugye, a GYK-s "add le az igenyeidet" c. jotanacs in action.



Es ugye a pasik szoktak leadni, ha nem tennek, szerintem 80%-a a parkapcsolatokbak nem jonne letre......



40F incel

júl. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Ez nem úgy van, hogy mert férfi vagy mert hát nő. Ez bizony mindkét nemnél erősen emberfüggő
júl. 7. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
45%
A férfiak között sokkal több a féreg. A nők meg az esetek 90%ban érzelmi okokból csalják a párjukat,szóval őket NEM KELL felelősségre vonni emiatt.
júl. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
11%
28! Jót nevettem, ez volt a hét vicce. Nagyon szépen köszönöm
júl. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
44%
#29 ez nem vicc ;)
júl. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!