Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudják a pasik azt megcsinálni hogy nem szeretik a saját párjukat feleséget?

Figyelt kérdés

És állandóan fél lábbal kint vannak a kapcsolatbol, simán tudnak más nőkkel jól érezni magukat, hozzájuk is tudnak nyúlni le is tudnak fekudni is ha nem ismeri is, nem hianyzik a párjuk a haverok közé se, elvannak a kocsival meg zenével a párjuk nélkul is, simán csalnak lépnek vagy nem lépnek és állandoan boldogok.


Én meg allandoan szeretem a párom, másra rá se tudok nézni nem érzem magam jól más pasikkal, a flört se menne, inkább vagyok étteremben moziban is a saját párommal haverokkalvele, mint az anyámmal vagy bnőkkel, es igy tovább, nem akarok ilyen selejtes sz.r lenni:(



#nem szeretés titka
júl. 6. 19:03
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
78%
A nők miért mennek hozzájuk, miért maradnak velük együtt? Ha te tudod, hogy kihasználnak, vagy legalábbis sejted akkor ne maradj vele, de a nők (& férfiak is fordított esetben) benne maradnak rossz, semmirevaló kapcsolatban.
júl. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Nyilván a nő szereti azert megy hozzá mert neki ő kell. Meg gyerek is tőle kell.
júl. 6. 19:32
 13/32 anonim ***** válasza:
70%

Hétvégeken a játszótereken látni a legtöbb olyan apukát,akik csak testileg vannak ott a gyerekkel.Lelkileg unatkoznak,telefont nyomkodnak, vagy a nőket,esetleg a férfiakat nézik.

Férfi vagyok,középkorú. A héten is volt nem egy olyan szitu,ahol láttam a fiatal apukán,hogy az van a nézésében " Ments ki innen..". Láttam ezt járművön, utcán,játszótér mellett.

Nagyon kevés az igazi,felszabadult család.

júl. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
57%

#12:


De a nő amikor tudja, hogy nem működik a házasság, kapcsolat akkor miért nem lép le? Lehet itt mutogatni a férfiakra, de a nők se sokkal különbek fordított esetben sem meg amúgy sem elvégre önbecsülésük nincs mert annyira "szerelmesek" a férjükbe.

júl. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

A pasiknak kb mintha minden nő kéne mindig, csak a saját párjuk nem. Akik amugy sokesetben csinosak is.


Játszókon én azt làtom hogy apukák ott kitesznek magukért merthát látja a szomszed meg anyjka bnője is meg mindenki es amugyis évente egyszer ha vannak jatszoteren a geyerekkel, 364 napot meg az anya. Tehát azokat az egyalkalmakat röhögve kibírják.

júl. 6. 19:46
 16/32 A kérdező kommentje:
14 lelépnek. Divat a mozaikcsaladosdi is.
júl. 6. 19:47
 17/32 A kérdező kommentje:
Ja es folytatódik jíformán ugyanaz a következő palival.
júl. 6. 19:53
 18/32 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező feltette azt amin én is rengeteget agyaltam. Lehet itt mutogatni a nőkre, hogy ott is van ilyen,de sajnos mivel a férfiak (saját bevallásuk szerint is) sokszor csak örülnek ha valakinek kellettek,meg is látszik az eredménye a nyilvánvaló érzelmi elhatarolodásban. Én egy biszex nő vagyok,de esküszöm nektek milliószor többet ér egy nő szerelme,mert tudom hogy nem csak beérte velem,hanem tényleg engem választott.... nagyon kevés férfinek kéne bevallalnia a házasság gyerek kombót,mert a legtöbb látványosan szenved csak benne
júl. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
71%

Azt olvastam, a férfiak nem azt veszik el, akit szeretnek, hanem ha úgy érzik, elérkezett az idő a házasságra, akkor elveszik az épp aktuális (vagy ha nincs, a következő) barátnőjüket.


A másik, hogy szerintem sok férfi nem fogja fel, hogy mivel jár a gyerek. Elméletben akarnak családot, de a gyakorlatban nem.

júl. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

Hát elment a téma a házasokhoz.

De ugyanugy pl huszonéves pár. Állnak a csaj meg a pasija fogják egymás kezét a pasi meg engem bámul néz utánam hosszant.

Olyan ambivalens érzéseim lettek is. Pl a de jo tetszem neki helyes srác meg de jó, hogy nem én állok mellette. Én meg azért lestem mert nem tudtam ezt hovatenni.

Meg diszkoban csókolózás. Csajjal smárol a srác és egyfolytában néz engem. Fejben engem csókol kb. Csaj szeme csukva. Ott is lefagytam.


Ja meg olyan gondolatom is volt igy utcán ilyeneken mélázva, hogy nekik egyszer ez a csaj izgi mert vörös szeplős kékszemű, máskor a barna hosszú hajú, megint maskor a szolis c.gós r.bancstyl, nekik olyanok lehetnek a nők, mikor én pl megkívánom hol a csokis fagyit hol a mentholosat hol a joghurtosat?


Tehát mindig az jön le az egésznek a végén hogy én vagyok vmi elmaradott hogy nekem csak a párom kell. Nem kell a baywatch fiú, a rendősrác, a májer falubikája se valahogy, meg a menő bmws, meg a tétova szomszédfiú se, csak a párom aki mikor ír már vissza mikor hiv már vissza, miért csinál nekem magasvérnyomást?



Amugy a párom ki is volt ezen akadva mikor hébe hóba féltékenykedett és mindig lehűtöttem hogy bakker erre a pasira? Nézz már rá..

Aztán azon ette az ideget a saját barátom hogy nekem senki nem tetszik? Képtelen volt ezt felfogni megérteni is.(meg nekem tetszeni kéne másnak? Ezt kéne magamra erőltetnem?)

júl. 6. 20:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!