Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan lány, aki járna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan lány, aki járna egy ronda pasival?

Figyelt kérdés
2010. okt. 31. 15:34
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Az en baratom .... aaaa nem tudom leirni, hogy csunya, de hat ooooo, na hagyjuk. Amikor eloszor meglattam, ugy voltam vele, hogy jaj, de erdekes feje van ennek a sracnak! Es nem csak en, mindenki ezt mondja. (Ok ugy mondjak, hogy csunya) Meg olyan mogorva is volt mindig, raadasul meg szoke is es kek szemu, ami nekem azelott egyaltalan nem jott be, de valami megis nagyon megfogott benne, nem tudom, hogy mi. Csak neztem, neztem, es total belezugtam:DDD Mondjuk alkatilag nagyon ott van, az mar az elejetol fogva bejott; magas, izmos. Es ugy orulok, hogy osszejottunk, ugy szeretem a mogorva arcat, (amugy a szemelyisege nem mogorva egyaltalan), a baba-kek szemeit, meg a kis tusi szoke hajat:))) Olyan szepnek latom!<3333333 Szoval igen, az en pasimat annak tartjak, de en megis imadom.:)
2010. okt. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ja es elfelejtettem leirni, hogy nagyon ferfias kisugarzasa van. Az szamit, a kisugarzas.:)
2010. okt. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Perzse,hogy van. Vegyük példának a Bálint Antónia-Sebeők János párt. Sebeők,finoman szólva nem egy Brad Pitt:)
2011. jan. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!