Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan lány, aki járna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan lány, aki járna egy ronda pasival?

Figyelt kérdés
2010. okt. 31. 15:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Kérdező, gondolom te lennél a csúnya pasi. Legalábbis te ezt gondolod magadról. Még soha nem kaptál pozitív visszajelzést a külsődet illetően? Ha igen akkor biztos nem véletlenül mondták, nem hiszem hogy ronda lennél :)
2010. okt. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
X-faktoros csávóért azért vannak oda, mert középpontban van, nem azért mert ugy nyomja. Lásd való életbe, az ilyenek ki vannak közösítve..akármitis mondtok ez így van!
2010. okt. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Hiába ismerkedek lányokkal, mind azt mondják h kedves, aranyos, stb vok, de vmiért mindegyiknek csak barátnak kellek.

És nem, nem szoktam pozitív visszajelzéseket kapni.

2010. okt. 31. 15:54
 14/23 anonim ***** válasza:

Ha a való életben Király L. Norbival megismerkedtem volna, és magát adja, simán bele szerettem volna a belsejébe.Ahogy mosolyog az fogott meg,és van humora is...

Hidd el kérdező ,ha valakire nem ugy nézel hogy rögtön veled lesz mert bejössz neki, de megismer, és bele szeret a belsődbe, egyre szebbnek fog látni Téged,még végül senki más nem kell majd neki rajtad kivül!Nem kell rögtön arra törekedni,hogy kapcsolat legyen.Ismerjétek meg egymást belülről,és a végén tetszeni fogtok egymásnak.Hidd el!!!!!!!

2010. okt. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy egy lány szeret egy ronda pasit, mert akit szeretsz, azt nem tudod rondának látni. Teljesen lényegtelen a többiek véleménye.
2010. okt. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
NA én mondok valamit: Először is, kedves utolsónak kell igzat adnom. A barátnőm kicsit lejebbi szépségkategóriába tartozik..de nem hajtanak rá a pasik :). Félreértés ne essék nem ezért választottam,rengeteg oka van de ez nem die tartozik.. a lényég hogy én gyönyörűnek látom és fülig szerelmes vagyok belé. Boldogak vagyunk =)
2010. okt. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
Mindenkinek más az ízlése, és a belső is számít.
2010. okt. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Hát... a nőknek fontos a külső. Esetleg pénzzel tudod kompenzálni ha nagyon csúnya vagy, DE AHHOZ NAGYON SOK PÉNZ KELL.

Nekem van egy nagyon csúnya ismerősöm, és ő is sokáig sikertelen volt a csajoknál, úgyhogy el kezdett nyomulni a kövérebb, gyerekes családanyákra, és ott sikerrel járt. Azóta is egy ilyen nővel van. Szóval esetleg még a leértékelt, csúnyább harmincas nőknél lehet esélyed.

2010. okt. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

1, előzőnek igaza van

2, ronda pasinak ronda lány

3, mutass fel valamit, 25 évesen gondolom már van mit

4, vedd elő a humorérzékedet, és legyél magabiztos

5, ennyi

2010. okt. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Pont erről beszélgettem a barátommal egyik nap...és amíg ő nem tudná elképzelni (elmondása szerint) egy ronda csajjal,addig én úgy érzem,hogy nem ez az ami fontos...

Most lehet,mondani,hogy ez csak beszéd,meg hogy csak a pénzért tesznek ilyet a csajok...

De sokkal inkább lennék egy olyannal,aki kedves,és figyelmes,de nem túl helyes,mint egy szupermodell de beképzelt pasival...


De ha te rondának érzed magad,akkor más is ezt fogja látni...tedd meg azt magadért,amivel úgy érzed javíthatsz az összképen,és próbáld meg elfogadni magad,mert amíg neked nem megy mástól se várd el...

2010. okt. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!