Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy 7 éves közös gyerekünk a férjemmel. 7.20-tól 16.00-ig lehet a gyerek az iskolában. Mikor ovis volt akkor dolgoztam, mert óvoda 6.30-tól 16.30-ig volt. Mióta sulis nem tudok dolgozni, mert nem találok olyan munkát, hogy tudjam vinni, hozni a gyereket, egy kisvárosban élünk, kevés a munka. A férjem 7től 16.30ig dolgozik, de eljár autóval. Fél 7kor indul reggel és délután 5 körül ér haza vagy ha sok a munka még később. Már többször mondta, hogy jó lenne ha én is dolgoznék. Szeretnék is, de ő nem akar ez miatt felmondani, mert jól keres, hogy eltudja vinni a gyereket vagy hazahozni. Sajnos nincs nagyszülő a közelben aki be tudna segíteni.

#Párkapcsolat, gyerek, munka, állás, munkanélküli,
júl. 5. 09:37
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Ezaz, hogy mikor ovis volt és beteg lett és dolgoztam, mindig én voltam táppénzen. Mert hát ő dupla annyit keres mint én és úgy rosszabbul járnánk ha ő lenne táppénzen..csak épp engem már kiutáltak a munkahelyemről a sok táppénz miatt.
júl. 5. 10:47
 12/19 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom elhinni, hogy egy szem gyerek iskolába hordása miatt ne tudjon valaki dolgozni. A többi szülő hogy oldja meg? Kérdezd meg őket. Lehet, hogy valahova be lehetne csatlakoztatni némi pénzért, hogy elvigyék őt is. Vag- valami szitter, aki vinné-hozná a gyereket.

A férjed meg ritka bunkó, higy csak beszólogat, de nem tesz semmit, mintha a gyerek kizárólag a te feladatod lenne.

júl. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
78%

Talán kérdezd meg a férjedet, hogy ő mégis milyen megoldást lát erre a helyzetre? Mármint a gyerek iskolába járására.

Esetleg 6 órás munkára nincs lehetöség?

júl. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Itt nincs részmunka sehol sajnos, pedig az lenne a legjobb.
júl. 5. 12:07
 15/19 anonim ***** válasza:
Vannam reszmunkák.
júl. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Hát itt nincs, mert ha lenne már dolgoznék.
júl. 5. 12:40
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Részmunkaidő sehol nincs vidéken.Ha valami csoda folytán mégis van, oda csak nyugdíjasokat vesznek fel, mert utánuk kapnak támogatást.
júl. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Kisvárosban, vidéken nem nagyon van részmunkaidős állás. Igazából meg se éri anyagilag.
júl. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
78%

Nincs senki szülőtárs, akitől segítséget lehetne kérni?

Anno mi is úgy oldottuk meg, hogy egymás gyerekeit hoztuk-vittük amikor úgy alakult. Olyan is volt, hogy nyári szünetben felhívott x anyuka, hogy pár napot maradhat-e nálunk a lánya, mert nem tudja megoldani. Én mondtam mikor vagyok szabin, jött a gyerek, aztán az enyém ment, mikor ő volt szabin

Csináltunk anyatábor is. Még tanév vége előtt megbeszéltük mikor ki van szabadságon és 1-1 hétre bevállaltuk a gyerekeket (5-6 gyerek kb). Így nagyjából a fél nyári szünet le volt tudva


Szóval csomó megoldás van azon kívül, hogy nem mész el dolgozni, csak talán kicsit nyitottabbnak kéne lenned és ismerkedni kellene. Illetve a férjednek is kicsit proaktívabbnak, hiszen ezt a gyereket ketten akartátok

júl. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!