Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig normális az, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig normális az, hogy csak szexben gondolkodik az 50 éves párom?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz érzésem van vele kapcsolatban , 1 éve találkozgatunk, de nem ismernek a szülei, a barátai, a lánya, senki. Azt mondja h nem kell hogy bemutasson engem bárkinek, meg ugye az összeköltözést is ha felhozom akkor azt mondja hogy majd ….

Ezzel az erővel lehet otthon akár egy felesége is, még soha nem voltam nála, csak ő jár hozzám.

Olyanokat mond hogy most azért nem tudunk összeköltözni mert még csinálgatja a házát (sose láttam), máskor meg azt mondja hogy túl sok az adóssága és nem jönnénk ki anyagilag , ezért várjuk meg amíg letelik a kölcsöne , az még 6 év.

Szakítottatok volna már, ugye?


júl. 3. 22:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
80%
Csak dugópajtik vagytok, ne reménykedj!
júl. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hatalmas Red flag. Ha nem visz el ezen a heten bemutatni, latni a hazat, akkor kuka. Azt is lehet hogy egyszeruen megleped, ha így is kuka ugy is,akkor legalabb lattad hogy igaz-e az egész amit meselt. Ha többet erez irantad akkor ezt megbocsalytja ha pegid hazudott,konnyebb lesz elengedni
júl. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
84%
Az utolso vagyok, legjobban engem az lepett meg abban amit irtal,hogy: "lehet otthon akár egy felesége is". Az ilyen intuício altalaban nem a semmibol Jon. Még olyankor szokott ez lenni ha anyuci/apuci fuggő valaki,es a szülő a harmadik a kapcsolatvan,akkor soha nem Te leszel az első. Soha nem fog veled tervezni
júl. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
84%
Ő nem a párod hanem csak a szeretője vagy. Jól át vagy bacva.
júl. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
17%

"Meddig normális az, hogy csak szexben gondolkodik az 50 éves párom?"

Teljesen. Szerinted nem?

júl. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a lényleges kérdés az, hogy számodra meddig elfogadható az, hogy csak szexben gondolkodik ez a férfi, és hogy szerinted mi a közös jövőképetek.
júl. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!