Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig normális az, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig normális az, hogy csak szexben gondolkodik az 50 éves párom?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz érzésem van vele kapcsolatban , 1 éve találkozgatunk, de nem ismernek a szülei, a barátai, a lánya, senki. Azt mondja h nem kell hogy bemutasson engem bárkinek, meg ugye az összeköltözést is ha felhozom akkor azt mondja hogy majd ….

Ezzel az erővel lehet otthon akár egy felesége is, még soha nem voltam nála, csak ő jár hozzám.

Olyanokat mond hogy most azért nem tudunk összeköltözni mert még csinálgatja a házát (sose láttam), máskor meg azt mondja hogy túl sok az adóssága és nem jönnénk ki anyagilag , ezért várjuk meg amíg letelik a kölcsöne , az még 6 év.

Szakítottatok volna már, ugye?


júl. 3. 22:50
1 2
 1/16 Másnapos Sárkány ***** válasza:
97%
Borzasztó látni mennyire kihasznál és hülyét csinál belőled. Persze te döntésed, hogy meddig tűröd.
júl. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Kuka
júl. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
23%

2

Miért használná ki?

Hozzám sem jöhetne, mivel az asszony nem örülne neki.

Mondjuk én nem titkolom, hogy nem vok független.

El sem tudom képzelni, hogy lehet 1 évig titkolni.

júl. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%

"ezért várjuk meg amíg letelik a kölcsöne , az még 6 év"


A helyedben azért nem várnám meg, amikor meg majd azt hallgatnád, hogy most meg már azért nem tudtok összeköltőzni, mert a nyugdíja kevés.

júl. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy csak én nem értem, hogy abban mi a logika, hogy az az összeköltözés akadálya, hogy nem jönnétek ki anyagilag?


Két felnőtt embernek, aki külön-külön otthonban élve megél a keresetéből, miért többe kerülne a közös élet egy fedél alatt, egy lakás vagy ház rezsijével, a másikat esetleg kiadva, ha hosszabb távon is együtt képzelik el a jövőjüket?

júl. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%

"még soha nem voltam nála, csak ő jár hozzám"


Szerintem azért sejted hogy egy év alatt nem azért nem hívott meg még egyetlen egy alkalommal sem magához, mert mondjuk nem ért még rá kitakarítani, hanem azért, mert lakik ott vele valaki, akivel nem szeretne bemutatni benneteket egymásnak.

tegnapelőtt 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen normális, hogy így viselkedik, hiszen mit szólna hozzá otthon az asszony.
tegnapelőtt 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
20%
Te bele akarnál ülni a házába amit egyedul csinál meg ezek? Nyilván semmiben nem is vagy társa.
tegnapelőtt 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Dilis vagy utolsó!

Hozzám sem akar költözni.

Nem akartam beleülni, de nyilván kamu hogy csinálgatja a házát. Szüleivel lakik amúgy, apja főz.

tegnapelőtt 06:56
 10/16 anonim ***** válasza:
67%
Ő nem a párod, mitől lenne az? Csak egy pasi, aki kihasználja, hogy ingyen szexelhet.
tegnapelőtt 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!