Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az milyen kapcsolat ha együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az milyen kapcsolat ha együtt vagyunk, de mégsem vagyunk együtt?

Figyelt kérdés
Minőségi időt nem töltünk együtt, alig foglalkozunk egymással, beszélünk de már nem mély dolgokról csak felszínesen, úgy érzem már nem szeretem. Csak vagyunk egymás mellett. Lehet hogy ő szeret még mert volt hogy próbálkozott de én nem kérek belőle. Volt már más is így?
júl. 3. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbáltatok már beszélni erről? Neki jó ez így vagy ő is hiányolja a minőségi időt?


Lehet, hogy csak kicsit bele kényelmesedtetek, de amúgy fel lehetne rázni a kapcsolatot, ha mindkettőtöknek hasonlóan fontos ez.

júl. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jobb mint a semmi
júl. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolatfüggő kapcsolat. El kéne hagynod.
júl. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az "úgy érzem már nem szeretem" elég árulkodó. Ideje váltani. Ilyenkor egyszer csak azt veszi észre az ember, hogy szerelmes lett valaki másba. Csak, hogy egyértelmű legyen, hogy innen menni kell.

Nálam ez volt.

tegnapelőtt 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!