Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyunk együtt, mégsem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyunk együtt, mégsem tudunk meglenni fizikai kapcsolat nélkül! Tanácsok, ötletek?

Figyelt kérdés
16/F és 18/L. Szilveszterkor ismerkedtünk meg, és már rögtön volt köztünk valami vonzalom szerűség, ami akkor még senkit se érdekelt. A legközelebi találkozásnál elpattan egy kósza csók, ami csak úgy jött és azóta konkrétan nem tudjuk elengedni egymást. Néha hetekig nem találkozunk, de utána ugyanott folytatjuk, ahol abbahagytuk. Fogjuk egymás kezét, konkrétan 2 percenként puszil meg és 5 percenként csók, folyamatosan ölel magához (például buszon), és ezt én is így látom szükségesnek. Már régebben megbeszéltük, hogy együtt viszont nem szeretnénk lenni, mégis itt van ez a vonzalom és szerintem elég fura. Akkor se bírnám ki, higy ne csókoljam meg, ha nagyon akarnám, ellenben nem szeretem igazándiból, csak mint egy nagyon jó barátot.

2017. ápr. 30. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért nem vagytok együtt? nekem ez úgy tűnik ,mint afféle szexkapcsolat (még ha nem is szexeltek).

Megpróbálhatnátok együtt hátha kialakul a szerelem.

2017. ápr. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy működne, hiszen néha így is hetekig nem találkozunk, az csak még rosszabb lenne ha együtt lennénk (néha mindkettőnknek túl sok dolga van). Bár tegnap elkísért dolgozni és bent mindenki azt hitte, hogy ő a barátom, mire elmondtam, hogy nem és este neki is mondtam, higy elég gáz szituáció volt, majd mintha megsértődött volna, hogy én azt mertem mondani, hogy nem vagyunk együtt. Tegnap alapból is fura volt mondjuk, eddig sosem közölte a mozgólépcsőn állva, hogy szép vagyok (sőt, ilyeneket max részegen mondott néha, józanul soha), meg akárhány lányról van szó, elkezd magyarázni, hogy senkihez nincsen úgy köze. Nem tudom igazából miért nem vagyunk együtt, több ember is mondta már, hogy aranyosak vagyunk együtt, de szerintem ő nem akar járni igazából (nem akarom rákenni, hogy az ő hibája, de úgy érzem, hogy nem én állnék bármi útjába).
2017. ápr. 30. 17:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezek alapján én úgy gondolom, ő akar, csak azért mondja, hogy nem, mert hozzád igazodik. Ha te mondanád neki, hogy megpróbálhatnátok együtt mégis, valószínű benne lenne.
2017. ápr. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk lehet, mert kb. februárban találkoztunk utoljára, majd múlt héten felhívott, hogy nagyon hiányzom neki és tegnap is rengetegszer elmondta, hogy hiányoztam neki és többet nem szeretné, hogy ilyen sokáig ne találkozzunk és tudja, hogy az ő hibája, de nagyon sajnálja, meg este küldött szivecskét is, amit eddig nem. De megint több mint 1 hétig nem tudunk találkozni, és nem tudom, hogy túlélhetné-e így a kapcsolatunk.
2017. ápr. 30. 17:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem beszéljetek erről személyesen(!). Kérdezd meg hányadán álltok , ő mennyire gondolja komolyan. Maximum azt mondja hogy nem akar semmi komolyat (bár nekem nem úgy tűnik).


Igen , ha hivatalosan együtt vagytok arra több időt kell szánni és kompromisszumokat is kell kötni. De pont ettől szép és különleges, van benne kihívás.

2017. ápr. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor legközelebb amikor találkozunk megpróbálom felhozni a témát.
2017. máj. 1. 15:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!