Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan jön le ebből az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan jön le ebből az, hogy már nem kíván?

Figyelt kérdés

Ferjemmel keves a szex az utobbi idoben, szinte semmi. Ma reggel megprobaltam ezt vele megbeszelni, egyik reakcioja a kovetkezo volt:

“Ezt egyebkent sem lehet erolteni hogy akkor kitalaljuk most hogy vasarnap este 7-kor lesz szex”

Nagyon rosszul esett ez a mondat, mintha kifogásokat keresne meg teher lenne neki ez az egesz. Vagy tulgondolom?


júl. 3. 11:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Végülis abban igaza van, hogy erőltetni nem lehet, de pont az okát nem tudtátok megbeszélni, hogy miért lett kevesebb. Ezen kívül mást nem is mondott?
júl. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
6%
Nincs kedve, ennyi. Más nőhöz biztos van.
júl. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Jol mondja a ferjed. Spontan kell szexelni, nem beprogramozva. Lehet nincs kedve megfurodni, vagy regen furdott mar, vagy egyszeruen faradt a munkatol. Vagy vendegeket vartok. Van aki reggel nem szeret, van aki este nem szeret.
júl. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 gergelice16 ***** válasza:
100%

Vannak olyan típusok, akiknek a tervezés nagyon romboló hatású. De szerintem azzal nincs baj, ha jelzed neki, hogy neked fontos lenne, hogy többször próbálkozzon.

Ebben egyébként te is segíthetsz. Próbálhatod alakítani a hangulatot, és kezdeményezhetsz te is. pl. egy romantikus film, borozás stb. mind segíthet.

Ha viszont már egyáltalán nem vágyik rád, annak valami lelki oka is lehet, szóval tényleg nem árt erről beszélni.

júl. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%

A szex meg érzelmek tényleg nem nagybeszélgetésekbol jönnek. Ezt en a gyk -n se értem sokszor hogy beszélj vele.

Majd "paranacsra"(kérelmekre) kívánni fog meg nem lesz impotens? Ez nem igy működik

júl. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
#5 Akkor mégis hogyan jelezze a párja felé, hogy szexelni szeretne? Közeledik felé, ő pedig elutasítja, de szólni ne szóljon, hogy ez neki rossz? Maradjon csendben és várjon, hátha a férje majd hónapok múlva próbálkozik? Vagy tartson szeretőt? Te tényleg komolyan gondolod, hogy egy párkapcsolatban van olyan téma, amiről tabu beszélni?
júl. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#5 Mondjuk azért kell beszélni vele mert eddig minden rendben volt.
júl. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%

Szexi ruha, aztán teperd le. Ha úgy sem lesz szex, akkor gond van.

Elutasítás miatt nincs, vagy a kezdeményezés hiánya miatt?

júl. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8-as, kezdemenyezes hianya
júl. 3. 13:18
 10/12 anonim ***** válasza:
Miért nem kezdeményezel te? Tudom-tudom nem olyan nőként, főleg ha hoppon maradsz.
júl. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!