Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Benneteket mennyire zavar ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benneteket mennyire zavar ha a párotok nézi a strandon a nőket?

Figyelt kérdés

Az én párom diszkréten tette,de kb.20 percig figyelt egy csinos lányt.

Nagyon rosszul esett...

Ilyenkor magamból indulok ki,hogy én ezt vele nem tenném.Senki miatt nem bántanám őt meg..

Mi a tapasztalatok?


júl. 1. 10:17
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
79%

Én randizni voltam múltkor egy sráccal a strandon, és abszolút semmi ilyen nem volt, senkit nem nézett, nem bámult, férfiakat sem, és engem is csak nagyon diszkréten.

Életemben először fordult ez amúgy elő, és kifejezetten tetszett, a legtöbb pasit egyáltalán nem érdekli, ha megsérti a nőt..

júl. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
87%
Engem nagyon zavarna. Nem tudom hogy reagalnek, valószinu nem mondanek semmit es aztán emesztenem magam. Nem volt meg ilyen eset, de bizots hogy rosszul esne.
júl. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
47%
Ha diszkréten nézi meg, esetleg megjegyzi, hogy jól néz ki, abból nem csinálok ügyet. A nyáladzást már szóvá tenném, vagy ha úgy bámulná, hogy nekem is feltűnik.
júl. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
40%
Én csak azt nem értem, hogy miért nem tetted neki szóvá akár finoman szemrehányóan, akár viccesen, hogy csinos, igaz? Bevegyük harmadiknak?
júl. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
41%
Kérdező a barátod hűséget fogadott nem pedig vakságot ezt ne felejtsd el.
júl. 2. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
41%
Miért, házasok?🙈 Hűséget az oltárnál szokták fogadni.
júl. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
59%

25

Nekem egy kapcsolatba a tiszelet is beletartozik. Ebbe pedig beleértem azt is, hogy a párom nem stirol más nőket legalább akkor, amikor ott vagyok, de így egyébként sem. A ránéz és konstatalja, hogy szép/szexi és az utána fordulás között HATALMAS különbség van. Gondolom érted, hogy az előbbi a normális.

júl. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!