Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Benneteket mennyire zavar ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benneteket mennyire zavar ha a párotok nézi a strandon a nőket?

Figyelt kérdés

Az én párom diszkréten tette,de kb.20 percig figyelt egy csinos lányt.

Nagyon rosszul esett...

Ilyenkor magamból indulok ki,hogy én ezt vele nem tenném.Senki miatt nem bántanám őt meg..

Mi a tapasztalatok?


júl. 1. 10:17
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez tirpákság, de itthon a párkapcsolati kultúra amúgy is a béka segge alatt van, szóval belefér.
júl. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
29%
Mondjuk milyen csóré arcok vagytok, hogy strandra jártok? Egy igazi embernek otthon vár a feszített víztükrű medence meg a jakuzzi, ott meg idegen nincs, mert a kapuőr be se engedné a villa területére.
júl. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
90%
11. Sajnos nagyon alacsonyan van a léc sokaknál.
júl. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
90%

En szova tennem, de sz is igaz nem lenne sokaig a parom, ha rovidesen nem szokna le errol a paraszt viselkedesrol.


Tudom vannak nok akik szerint ez tejesen oke, de azoknak annyi is az onbecsulese, ha szerintuk teljesen oke, hogy a ferfjuk mellettuk egy masik not stíről percekig. Max ugy fer, ha cserebe a nő is minden ferfi peniszt percekig bamul meg vigyorog minden csavora es teszi a megjegyzéseket a pultnal, hogy fizesse Jozsi meg erre se vagy kepes? :D

júl. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
82%

Mikor engem néz meg valami pasas, soha nem azt gondolom, fú, de menő a csaja, hogy ez nem zavarja, hanem azt, hogy csóri nőnek csak ez a lúzer jutott, és ez is megalázza.


De a pickme mentalitás erős és hisztérikus.

júl. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
74%
Én is azt szoktam gondolni,főleg ha nagyon néz,és nem hagyja abba...hogy szegény nő,mennyire nem kell neki,csak ló nincs szamar effektus.
júl. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
58%
Ha néha-néha odatéved vkire a tekintete, 1 mp-ig nézi, elismerő pillantást, azt' annyi, az nem zavar. A 20 percig egy emberre fixálódás az igen... az már nem is diszkrét akkor sem, ha nincs tátva a szája és nem lóg ki a nyelve.
júl. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%

"Az én párom diszkréten tette, de kb. 20 percig figyelt egy csinos lányt."

Ha másokhoz hasonlítgatod magad és szégyelled a tested, ne menj strandra, vagy menjél egyedül.

júl. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
22%

Ez úgy volna szép, hogy eközben odahív és kedves hangon megkérdezi, hogy és neked melyik srác jön be legjobban? Az a kockahasú kopasz, esetleg az a magas sportos? Olyan jó látni, hogy végre olyan férfit is látszi, aki tetszik is neked. Ugye, hogy jó érzés?


Utána kitárgyaljátok a dolgot, viccesen, poénkodva.

júl. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
55%
19# nekem a páromon kívül nem tetszik más. Tehát ez nem játszana.
júl. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!