Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Benneteket mennyire zavar ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benneteket mennyire zavar ha a párotok nézi a strandon a nőket?

Figyelt kérdés

Az én párom diszkréten tette,de kb.20 percig figyelt egy csinos lányt.

Nagyon rosszul esett...

Ilyenkor magamból indulok ki,hogy én ezt vele nem tenném.Senki miatt nem bántanám őt meg..

Mi a tapasztalatok?


tegnapelőtt 10:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
18%
Miért te nem nézed meg a jó pasikat?
tegnapelőtt 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk nincs ilyen. Ha meg is néz valakit, amit egyébként soha nem veszek észre, azt annyira diszkréten és gyorsan teszi, hogy észre sem veszem. Szerintem telibe bámulni valakit úgy, hogy ott a párod (de úgy amúgy is) oltári tiszteletlenseg a paroddal és azzal a random emberrel szemben is.
tegnapelőtt 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
66%

Bevallom őszintén én is megnézem a csinos nőket az utcán, strandon, edzőteremben de nem bámulom őket. 10 másodperc max, néha a gondolataim is elkalandoznak és utána megyek tovább és nem nézek vissza.

Nálunk is van ebből vitatkozás, természetesen nem én kezdem. A párom nincs kibékülve az alakjával és ilyenkor az összes felgyülemlett feszültség kiszakad belőle, hogy 15kg könnyebb volt mikor megismertük egymást és már nem tartom annyira vonzónak. Nos, van ebben némi igazság, de soha egy büdös szóval nem mondtam neki ilyet, még csak nem is utaltam rá soha.

tegnapelőtt 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
20%
Semennyire. Tudom hogy a szép nőket szereti.
tegnapelőtt 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
34%
Ilyenkor segít barátunk a napszemüveg.
tegnapelőtt 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
27%

Lehet én élek fordított világban, de én oldalba bököm a férjem, hogy "azt nézd, micsoda feneke van annak a csajnak", "milyen jó fürdőruha, nagyon dögös"


Ilyenkor mindketten megnézzük és jót mosolyogunk

tegnapelőtt 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
7%
A mostani csajom ezzel kerget az őrületbe, hogy mondogatja ne nézegessem meg a nőket az utcán... Ezért is fogok vele szakítani többek között
tegnapelőtt 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
77%
Nem nézegetek más nőket kapcsolatban. Szingliként megnézek minden jó nőt 😂
tegnapelőtt 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
26%

Az én párom is olykor megbámul egy egy nőt. Olyat, aki olyan tényleg igazán szép és csinos. Nekem alapból nincs bajom önmagammal, de tudom azért hogy vannak nálam szebb nők is a világon.

Hát csak nézze őket, engem aztán nem zavar. Sok esélye úgy se lenne ezeknél a nőknél. 😂

tegnapelőtt 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
79%
Nekem ezért nem kell kapcsolat. Egyiknek sem fontos annyira, hogy párja legyen, hogy ne bámészkodjon.
tegnapelőtt 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!