Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha új csaja van, mégis összejá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha új csaja van, mégis összejárunk szexelni, miért nem oldja fel a tiltást, ha újra jóban vagyunk?

Figyelt kérdés

Nem tudok neki egyszerűen írni, mindig személyesen beszéljük meg, mikor találkozunk...Eredetileg jóban voltunk, de amikor megtudtam a csajt (nem tőle), letiltott, azóta se hajlandó feloldani.


Miért nem old fel?


jún. 30. 13:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas.
jún. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
86%

Tudom, hogy nem hallottad még de van az a szó, hogy önbecsülés. Nézz utána.

Szóval barátnőjeként megcsalt összejött mással így most már veled csak dugni jár és neked az a bajod, hogy nem old fel?

Sokaknak kéne ilyen buta nő akivel bármit meg lehet tenni.

jún. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 benhur1959 ***** válasza:
31%
Egy férfinak 'kap'4 nőt más meg zsebhokizhat haláláig
jún. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, nők hogyan képesek ennyire megalázni saját magukat...
jún. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

#14

Valószínűleg aranyból van a fasza.

jún. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
12es, senki se kerte, hogy minősítgess, te nagyokos....
jún. 30. 19:56
 17/20 anonim ***** válasza:
53%
Kérdező, te saját magadat minősítetted már rég, amikor belementél ebbe a megalázó lekúrásba.
jún. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
69%

#16

Igen, tudjuk, hogy nem könnyű beismerni, hogy nem vagy más csak egy maszturbációs segédeszköz a csávónak. De sértődés helyett inkább ezen gondolkozzál, hogy miért éred be ennyivel?

jún. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Önbecsülésed és tartásod nulla!

Hogy várod el, hogy tiszteljen ez a srác téged, ha látja rajtad egyértelműen te sem tiszteled saját magadat?

júl. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem akarja, hogy a barátnője megtaláljon az ismerősei között? Vagy nem tudom. Vagy pont azért, hogy ne írj neki, nehogy észrevegye a csaj?
júl. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!