Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha új csaja van, mégis összejá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha új csaja van, mégis összejárunk szexelni, miért nem oldja fel a tiltást, ha újra jóban vagyunk?

Figyelt kérdés

Nem tudok neki egyszerűen írni, mindig személyesen beszéljük meg, mikor találkozunk...Eredetileg jóban voltunk, de amikor megtudtam a csajt (nem tőle), letiltott, azóta se hajlandó feloldani.


Miért nem old fel?


jún. 30. 13:03
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
És kapcsolatban voltunk, amikor ez kiderült, a barátnője voltam, nem valami csajbarát.
jún. 30. 13:04
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem akarja, hogy írj neki és emiatt lebukjon az új barátnője előtt.

Amúgy lehet csak nekem nem világos, de akkor ti együtt voltatok, valakitől megtudtad, hogy összejött mással is, erre ő letiltott és azóta csak összejártok?

jún. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező neked jó érzés, hogy használ mint a kutat mindkettőtöket ugyanúgy mint azelőtt csak a szerepek cserélődtek fel? Megcsalt a csajjal és most te vagy a szeretője. Miért nem tudatod inkább a csajt és rúgjátok mindketten ki? Miért ér annyit egy 🌲rok?
jún. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert fel hogy irkalni fogsz neki es lebukik a baratnoje elott, nem akar veszekedest miattad.
jún. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert csak szexre tart téged. Nem érdekli milyen a napod, mit érzel egyáltalán.
jún. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ha annyira akarnám, megtalálnám a csajt, amikor ott van nála, a pasi meg dolgozik (mert ez a nő messziről jön ide), akkor lazán felcsöngethetnék, aztán beszélhetnék vele, de nem akarok belerondítani ebbe a csoda kapcsolatba...
jún. 30. 13:19
 7/20 A kérdező kommentje:
Szóval nem tudom, a tiltogatástól mit vár...
jún. 30. 13:20
 8/20 anonim ***** válasza:
90%
Mit nem értesz? Neki nem csak te vagy és a másik csaj. Több csajt kezelget. Igazi szoknyapecér. Nem akar veled társalogni, nem érdekli mi van veled, csak az ami a lábad között van és ha rád un teljesen eldob téged.
jún. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
51%
8. Ne gondold egybol azt, hogy tobb csaj is van azert nem minden fiu teheti ezt meg. Van baratnoje de mellette ez a lanyt is hasznalhatja, el a lehetoseggel es ennyi de nem biztos hogy van tobb lany is a ketton kivul.
jún. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem van. De teljesen mindegy mert a kérdező akkor se érdekli.
jún. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!