Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom sokszor illetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom sokszor illetlen nálunk, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ez elég érdekes kérdés. Külső szemmel biztos, hogy hülyének fogtok nézni. Az a helyzet, hogy van egy barátom, mindketten 22 évesek vagyunk. 3 hónapja vagyunk együtt, volt már nálunk sokszor. Mostanra észrevettem, hogy egyszerűen a természetéből kifolyólag elég bamba, méla, sokszor el van gondolkodva, mint aki el van varázsolva vagy nem is tudom, pedig én tudom, hogy rendes és jóindulatú. Kívülről meg teljesen bunkóságnak tűnik ez a “szerénység” vagy hogy fogalmazzak.

Mai napon történt, hogy éjszaka itt aludt nálunk és reggel amikor ment haza, kimentünk a szobámból a nappaliba, ott volt apukám, köszöntek egymásnak, hogy jó reggelt, a barátom húzta a cipőjét mert sietett haza, és mikor ment ki az ajtón már nem köszönt csak én kikísértem. Mikor bejöttem érhető módon apa nekem állt, hogy ez mi volt, hogy elköszönni nem bír, illene kezet fogni hogy viszontlátásra. Tesóm is mondta neki, hogy jó utat hazafelé, aztán arra is semmi köszönöm csak megy kifelé. Tegnap este pedig olyan jól elbeszélgettek. Mintha két külön ember lenne néha.. és nekem nagyon ciki ez értelemszerűen. Van amikor még hangosan fel is kiabál az emeletre tesómnak pl hogy “szia xy”. Nem értem ezt az egészet.

Ebből kifolyólag meg már rendesen stresszben vagyok, mikor jön hozzánk, hogy mi lesz a következő ilyen, nem merem egyedül hagyni a családommal, mert félek, hogy bunkón fog viselkedni vagy beéget engem vagy saját magát.

Sokszor csak saját magáról beszél és hajlamos belevágni a másik szavába. Egyetemen egy szakra járunk, jogász képzésre és ő szín 5ös tanuló, szimpatikus is volt hogy ilyen törekvő, okos, stb, nem gondoltam volna, hogy emberileg meg ilyen fura…. De tudom hogy nagyon szeret engem. Szerintetek mi tévő legyek vagy hogy oldjam meg ezt a problémát? A családom már rosszul van tőle. :(


jún. 30. 10:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Add ki ennek az útját.
jún. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen barátom. Mindenfélét kitaláltam, magyaráztam a viselkedesét mindenhogy, falaztam neki, ha nem köszönt, stb. Ő is simán benyúlt a hűtőbe meg megette a húgom kajáját, de azt elvárta, hogy ha ő vett maganak valamit és betette oda, amikor vendégsegbe jött, akkor az legyen felcímkézve. Simán hagyta, hogy apám fizessen mindig mindent, mikor velünk volt, és mindig direkt jo sokat rendelt mindenből meg jó drága dolgokat, mert tudta, hogy apám nem fog szólni udvariasságból. Egy idò után elfogytak a kifogások, elegem lett. Kitaláltam ám én is mindent, hogy miért csinálja mert félszeg, nem veszi észre magát, kicsit figyelmetlen, de aranyszívű stb... visszatekintve az az igazság, hogy egy elkényeztetett bunkó, akinek csak az számít, hogy az ő kényelme meglegyen és az ő pénze megmaradjon. Elvesztegett idő volt vele együtt lennem. Rengeteget szégyenkeztem miatta. Ha te is szégyelled magad miatta, akkor ez a jel. Igenis szólj neki, és ha nem változik, akkor érdemes megfontolni a szakítást.
júl. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Illene kezet fogni elköszönéskor???

Édes jó istenem....


Kérd meg, hogy jó hangosan köszönjön amikor jön meg amikor megy. Ha jigra jársz csak van ennyi bátorság benned.

júl. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!