Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Illetlenség lenne, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illetlenség lenne, ha a tanárom esküvőjére elkísérne a barátom? Nem ismerik egymást.

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban élünk és pont akkor tud jönni hozzám, de meghívtak az esküvőre és nem tudom hogy ilyenkor mi a teendő. Esetleg kérdezzem meg a tanáromat előtte?

(17/L)


2015. máj. 2. 11:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Igen, ha a meghivas nem kiseronek is szolt, foleg ha atobbi diakok is egyedul mennek. Megkerdezheted, hogy johet e baratod is.
2015. máj. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
ha a kajálós részre is meg vagy hívva, akkor mindenképpen szólj, hogy jöhet-e +1 fő, ha csak a szertartásra vagy hivatalos, akkor nem kell szólni, oda bárki mehet
2015. máj. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
Ha vihetsz +1 fot, igen. Ha nem, mujszaj leszel megerteni. Nem olcso mulatsag egy lagzi.
2015. máj. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem illetlenség lenne.
2015. máj. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Csak a szertartásra vagyok hivatalos:) Meghívót sem kapott az osztályunk, csak mondta a tanárnő, hogy mehetünk.
2015. máj. 2. 12:10
 6/14 anonim ***** válasza:
51%

A szertartás persze! De azért ha látja, hogy teli a terem, és nincs hely, inkább álljon addig a pár percig. Oldalt várjon meg a gratulálásnál, észre sem veszik :)


Ha a lakodalomra lennél meghívva, akkor illetlenség lenne, mert az osztály van meghívva, nem a pasik, főleg, hogy egy étkezés vagy 10 000 Ft-ba kerül.

2015. máj. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a szertartásra történt a meghívás szóban az egész osztály felé, akkor szerintem mehet.
2015. máj. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
szertartásra bárki mehet..... akár az egész falu is...(mintahogyan az szokás is)
2015. máj. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Miért is vagyok 0%?
2015. máj. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Természetesen igen, mivel ŐT NEM hívták, CSAK TÉGED!


Gondolj már bele, ha mindenki viszi a barátját/nőjét, milyen tömeg lenne már.


Egyáltalán hogy jutott eszedbe ilyen?!

2015. máj. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!