Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan érjem el hogy a nővérem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el hogy a nővérem meghívjon az esküvőjére? A páromat nem veszi be.

Figyelt kérdés
Csak akkor hív meg, ha a páromat nem viszem magammal. De mi együtt élünk egy éve, bocsi ha valaki nem érti: én lány vagyok és a párom is az. Szóval nagyon nem bírja őt, plusz az, hogy ilyen kapcsolatban élek. Soha nem szívlelték egymást, de most eldurvult az egész. A párom nélkül pedig nem megyek. Fogadjon el ilyennek.
2015. jan. 16. 08:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%

Hát, szíve joga eldönteni, hogy kit lát szívesen az esküvőjén, ha nem jó a kapcsolata a pároddal, megteheti, hogy nem hívja el. Te döntésed, hogy így is elmész-e vagy sem.

Én amondó vagyok, ha a kialakult rossz kapcsolathoz a párod is jelentős mértékben hozzájárult, akkor valahol megérteném és elmennék, bár nyilván rosszul esne.

2015. jan. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Trafó1 ***** válasza:
87%
Akkor ne erőltesd a meghívást, vagy elfogad kettőtöket együtt , vagy hagyd az egész nővéresdit, kivel élsz, kivel kelsz és fekszel minden nap???
2015. jan. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%
legalább nem kell pénzt költened rá... vagy ha van lagzi hozz el egy rakás piát aztán gyere el félóra után
2015. jan. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Inkább attól fél, hogy megpusziljuk egymást, és a rokonság meg fog botránkozni rajta.
2015. jan. 16. 09:01
 5/20 A kérdező kommentje:
Leszbikus kapcsolatban élek, és szeretném a páromat felvállalni. Mi ebben a rossz?
2015. jan. 16. 09:07
 6/20 anonim válasza:
93%
Elég szomorú, hogy a testvérednek fontosabb ki mit szól, mint az hogy a húga ott legyen az esküvőjén. Tehetsz még egy próbát, hogy elmondod neki mennyire bántó ez, de ha nem érdekli, akkor nincs mit tenni.
2015. jan. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%

Fogadd el a testvéred döntését. Egy szép, nyugodt esküvőt szeretne. Nem pedig azt, hogy mindenki rólad és a barátnődről pletykáljon végig. Szerintem ez teljesen érthető. Ez a nap róla és a párjáról szól, nem pedig rólatok.

Teljesen jó kompromisszumos megoldás, hogy te elmész az esküvőre, mivel a testvére vagy, de a párod nélkül. Próbáld meg az ő szemszögéből nézni a dolgokat. Ez az esküvő az ő napjuk és nem annak a napja, hogy te kiállj a rokonok elé azzal, hogy leszbikus vagy.

2015. jan. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Ügyet Lenke ***** válasza:
90%
beszéljétek meg, vállald fel, szíved joga, de ne pont a tesód esküvőjén kezdd el feszegetni a határokat, mert az az ő napja, az ő esküvője...nyugtasd meg, ígérd meg neki (és tartsd is be persze) hogy nem okozol botrányt élete egyik legfontosabb napján...
2015. jan. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
De én vigyáznék rá, hogy ne legyen egyértelmű utalás. (Tudom, ez nagyon nehéz.) Nagyon nehéz lenne nekem, ha nem foghatnám meg a kezét.
2015. jan. 16. 09:32
 10/20 anonim ***** válasza:
89%

Egy hazassagi szertartas es lagzi, nem eppen a megfelelo alkalom, arra, hogy felvallald a nemi hovatartozasodat es a parodat.Ha 1 eve egyutt vagytok, boven lett volna lehetosegetek arra, hogy a csalad ele alljatok.

En tudom, hogy nincs kulonbseg a hetero es homoszexualis kapcsolatok kozott, de ezt az emberek tobbsege nem. Egyet kell ertenem az elottem szolokkal. Sajnos rolatok szolna az egesz nap, nem pedig az ifju parrol.

2015. jan. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!