Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan érjem el hogy a nővérem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el hogy a nővérem meghívjon az esküvőjére? A páromat nem veszi be.

Figyelt kérdés
Csak akkor hív meg, ha a páromat nem viszem magammal. De mi együtt élünk egy éve, bocsi ha valaki nem érti: én lány vagyok és a párom is az. Szóval nagyon nem bírja őt, plusz az, hogy ilyen kapcsolatban élek. Soha nem szívlelték egymást, de most eldurvult az egész. A párom nélkül pedig nem megyek. Fogadjon el ilyennek.
2015. jan. 16. 08:54
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
A család tudja, de nővérem vőlegénye és a rokonsága nem.
2015. jan. 16. 10:05
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

A növerem es a parja között nagyon nagy a korkülönbseg (tenyleg nagyon szokatlanul nagy), megsem erdekelt, hogy mit szol a rokonsag, meghivtam az esküvöre, mert egy nagyon rendes ember, akit kedvelek. Mas kerdes, hogy a növerem nem hozta el több okbol sem, az egyik az volt, hogy nem akart a rokonok elött magyarazkodni, es hogy erröl szoljon az esküvö.

A növered viszont nem kedveli a parodat, es ez az ö esküvöje. Megertem, hogy neked rosszul esik, de senkitöl nem varhatod el, hogy olyan embert is meghivjon a sajat esküvöjen, akit nem szivesen lat ott. Neki viszont el kell fogadnia, hogy te meg nem mesz el olyan ember esküvöjere, aki nem szivesen latja a parodat. Valamelyikötöknek kompromisszumot kell kötnie ebben az esetben. Ha ezt te nem tudod, vagy nem akarod megtenni, akkor ne menj el. En mondjuk nem hagynam ki emiatt a tesom esküvöjet, az biztos, kiveve, ha a paromnak annyira rosszul esne, hogy nelküle megyek. A te parod mit mondott erre?

2015. jan. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Ő szeretne menni.
2015. jan. 16. 14:44
 14/20 anonim ***** válasza:
De arra mit mond, hogy a növered nem akarja, hogy menjen? Hogy akkor te se menj?
2015. jan. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Pedig a vőlegény rokonságából pár barát ismeri már a szitut, tehát hogy lánnyal vagyok együtt.
2015. jan. 16. 15:15
 16/20 A kérdező kommentje:
Ő pont azt mondja, hogy menjek, de ez nekem rossz, mert akkor nem érezném jól magam nélküle.
2015. jan. 16. 15:16
 17/20 anonim ***** válasza:
Es ö mit szeretne, hogyha öt nem akarja meghivni a növered, akkor elmenj nelküle, vagy azt szeretne, hogy akkor ne menj el?
2015. jan. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Akkor rendes, megertö. Hat akkor ez van, vagy legyüröd magadban az ellenerzesedet ezzel kapcsolatban, vagy nem mesz el.
2015. jan. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Pedig tiniként neki is volt lánnyal dolga, de azóta tökre megváltozott. Az izmos hústornyokat szereti.
2015. jan. 16. 15:26
 20/20 anonim ***** válasza:

Kompromisszumos megoldás esetleg? Elmész a szertartásokra, gratulálsz a tesódnak, majd hazamész a párodhoz. Esetleg a vacsorát még végigülheted a szüleid mellett, aztán a buliról hazamész. Én így tennék, a protokoll így kipipálva, tesód megnyugodhat, de nem kell végigfeszengeni egy lagzit a párod nélkül.


Elhiszem, hogy bulizni nem szeretnél a szerelmed nélkül, mikor egész este mindenki a párjával fog táncolni. De a nővéredtől sem várhatod el, hogy olyat hívjon el az esküvőjére, akivel nyíltan rossz a kapcsolata, ez az ő napja, és a leendő férjéé, nem a tiétek. Neked kell eldöntened, le akarsz-e mondani arról, hogy lásd a tesód férjhez menni.

2015. jan. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!