Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok, ha a menyasszon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, ha a menyasszony nem sminkel az esküvöjére?

Figyelt kérdés

Hétköznap se festi magát, de hogy a fotózásra se meg az esküvöre se, az meglepett.

Gyönyörü hercegnös ruhája van 4 méteres fátyollal és uszállyal, de smink semmi.


Tudom, nem az én dolgom, csak fura.


2014. okt. 10. 15:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
O dolga. Biztos igy erzi jol magat. Van aki utalja a sminket.
2014. okt. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Hogy az ő dolga.
2014. okt. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Az ő dolga, nem gondolnék semmire. Talán utálja a sminket, vagy allergiás rá.
2014. okt. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Elég szubjektív, mert mi nem ismerjük a nőt és lehet, hogy annyira jól néz ki smink nélkül, hogy a festék csak rontana rajta. Hidd el, vannak olyan arcú nők, hogy nem néznek ki jobban sminkkel, talán csak ront rajtuk. Van akit határozottan öregít a smink, akármilyen jó is az. Tényleg arc kérdése, szóval ezt így nem tudjuk megmondani. Szerintem a smink nem kötelező, ha Ő így érzi magát magabiztosnak, akkor csak irigyelni tudom. :-)
2014. okt. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem is tetszene magának a fotókon kisminkelve. Ha máskor sem sminkel, talán idegenül hatna neki - élőben is meg visszanézve is. Megértem.
2014. okt. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fontos a smink, a vőlegény is ilyen natúr kinézettel szerette meg. Persze a videókon, képeken jobban mutatna, mint ahogy a színházi színészeknek, meg a némafilmeseknek is hangsúlyos sminkjük van/volt, de ebben a helyzetben kifejezetten kényelmetlen is lehetne a pár mindkét tagjának. Márpedig ez az esemény róluk szól, és na nekik így jobb, akkor teljesen rendben van.
2014. okt. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Szépek a vonásai, de a böre nem.

Én biztosan nem mennék pattanásosan és karikás szemekkel, de állítólag ö így is gyönyörünek tartja magát.

2014. okt. 10. 15:43
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Normálisan sminkelek, nem vakolok, alapozó nélkül az ablakon sem nézek ki.


De ezt nem tartom furcsának. Aki akar, sminkeljen, aki nem akar, ne. Egyik sem jobb a másiknál, egyik se nézze le a másikat.

2014. okt. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Valóban szokatlan, de az ő dolga.

Én nem tudnám magam elképzelni smink nélkül az eskövőmön, mert halványak a színeim. Világos haj, világos bőr, világos szem. A szolid smink kiemeli az arcomat. Biztosan ő is ismeri magát, hogy mi áll neki a legjobban, mi emeli ki a szép arcvonásait. Lehet, hogy a haja lesz extrémebb vagy az ékszerei.

2014. okt. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Az ö esküvője az ő döntése. Mint ahogy a ruháját, haját, cipőjét sem kezdeném el "méltatni". Az ő napján legyen úgy ahogy ő akarja.
2014. okt. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!