Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok, ha a menyasszon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, ha a menyasszony nem sminkel az esküvöjére?

Figyelt kérdés

Hétköznap se festi magát, de hogy a fotózásra se meg az esküvöre se, az meglepett.

Gyönyörü hercegnös ruhája van 4 méteres fátyollal és uszállyal, de smink semmi.


Tudom, nem az én dolgom, csak fura.


2014. okt. 10. 15:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Az ő dolga..

Ha enmakkor nem


Van akinek nem kell

Igaz a legtöbben furán néznek ki megsinált hajjal elegáns ruhában minden smink nélkül.. Annyit gondolok, hogy fura..de semmi rosszat

2014. okt. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nem sminkelem magam, de az esküvőmre nagyon szép sminket készítettem magamnak. Nekem ez kellett.


De el tudom fogadni, ha valakinek ez nem fontos. Ha nem szép a bőre, és ez látszik a fotón is, akkor egy jó fotós némi retusálással megoldja.

2014. okt. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Az ő dolga. Nekem furcsa.Bár nekem a nagyon minimális,saját kezűleg készített smink sem tetszik. Nálam biztos 3d műszempilla lesz meg normális szemöldök,szájfény,pirosító,szép frizura.
2014. okt. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Így jól magát és a hétköznapokon se festi magát akkor miért lenne ez probléma? Elvégre az ő napja
2014. okt. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
77%

Nem akarja magát sminkelni nincs ebben semmi furcsa.


Én se sminkelem magam és esküvőt sem akarok soha!

Ezt is furának gondolják,csak azért mert a lányok többségének az esküvő az álma és mert szeretik festeni magukat.

2014. okt. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Én alapvetően szeretem ha a lány mellettem sminkeli minimálisan magát, meg próbál még szebb lenni a kedvemért.


De ha valaki sosem sminkel, hát itt se tegye, annyira mindegy...


Ráadásul egy kiadós, egész estés táncos-ugrálós-rohangálós lagzi után a kilós vakolat sem fog jól állni.

2014. okt. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
57%
Tesóm sem akart,de sikerült rábeszélnem.Mondjuk neki szép a bőre,és a szeme sem karikás,de fotóhoz kell a smink
2014. okt. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
75%
Sokat nem gondolok, én sem fogok sminkelni az esküvőmön, mert amúgy sem festem magam. Szalagavatómon se voltam sminkelve. Bevallom, nem is szeretem a sminket és nem szándékozom megváltozni az esküvő miatt sem.
2014. okt. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, mert semmi közöm hozzá. Az ő nagy napja és ha neki nem hiányzik, senkinek semmi joga elítélni e miatt.
2014. okt. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha a hétköznapokban sem sminkel, akkor teljesen természetes. A lényeg, hogy jól érezze magát a bőrében, ki így ki úgy. :-)
2014. okt. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!