Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez már ráakaszkodás, nagyon gáz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már ráakaszkodás, nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Mindig megkérdezem h van e vmi terve vagy h ráér-e hétvégén.(msn-n) A válasz mindig nem tudom,néha azt kérdezem h van e kedve találkozni velem. A válasz mindig kitérő,"nem tudom,lehet h el kell majd késöbb mennem",stb... ilyeneket mond. Megkérdezi miért kérdezem,mire én megmondom mert csinálhattunk volna vmit ha ráér. Filmnézés vagy póker vagy akármi. De mivel kitérő választ ad,általába el szoktam tőle köszönni,h akkor nem zavarom tovább. Már lemondok arról h találkozzunk,mikor (az esetek 75%-ban) ő késöbb rám ír h van e kedvem elmenni hozzá filmet nézni és h most rá ér.


Már nagyon gáznak érzem h mindig megkérdezem. Néha úgy érzem ha nem kérdezném meg neki eszébe se jutnék.

Ez a kapcsolat szexkapcsolatnak indult(már 1 éve tart),és én kb 3 hónapja szedtem össze a bátorságom h megkérdezzem mi lenne ha gyakrabban találkoznánk,és megpróbálnánk. Ő akkor azt mondta h egy próbát tehetünk,azzal nem veszítünk semmit.

De mindig én töröm magam h találkozzunk. Ő elég ritkán. Mikor ő keres,akkor tudom h szexet akar és biztos csak azért jutottam eszébe :( Ám amikor én felvetem a találkozás lehetőségét akkor nem mindig végződik szexel az este.

Nem fog változni a kapcsoltunk úgy érzem. Mit gondoltok tegyek még vmit h történjen vmi vagy jobb ha feladom?


2010. okt. 31. 09:18
 1/9 A kérdező kommentje:

*megpróbálnánk rendesen


elnézést,kicsit hosszú lett

2010. okt. 31. 09:25
 2/9 anonim ***** válasza:
a történetből én csak azt tudom leszűrni,hogy a pasit egyáltalán nem érdekled kapcsolat szinten. szerintem jól érzed, hogy csak szexet akar, és ez nem hinném, hogy a részéről változni fog. mondtad, hogy te vetetted föl a kapcsolat ötletet, mire ő, hogy nem veszítetek semmit. szerintem ezzel csak azt akarta biztosítani, hogy mindig legyen szex(te vagy a biztos szex számára, akit akármikor.., ha akarja) és nem meri megmondani, hogy ő nem akar komolyabbat, mert így elszáll a "biztosított szex". szerintem állj a sarkadra, és ne hagyd magad. ne kérdezd meg tőle, hgoy mikor találkoztok. legyél vele közömbös. akkor szerintem minden ki fog derülni számodra.
2010. okt. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Jules10 ***** válasza:

Két dolog:

1: ha már képtelen vagy csak szexuálisan tekinteni rá, akkor beszéld meg vele. Próbáld ki, ha a következő találkozásnál, (amit hagyd, hogy Ő kezdeményezzen) ne csináljatok semmit, csak beszélgessetek maximum. Aztán, ha gondolod megfejelheted azzal, hogy valami nagyon fontos dolgod van, és nem tudsz maradni. Hagyd, hogy ő kezdeményezzen többet!

2: saját tapasztalat, hogy a nők többször kezdenek el kötődni érzelmileg, még akkor is, ha az elejétől ki van kötve, hogy ez csak szexkapcsolat (illetve a későbbiekben is tudatosítva van!), és le vannak fektetve a szabályok, mindkettőnk védelmében.

2010. okt. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

többnyire ha én kezdeményezek találkozást,akkor nem mindig van szex. vanh csak ugy együtt vagyunk.

Én mondtam neki h mi lenne ha megpróbálnánk,mert nekem a csak szex nem elég. Azt hittem h ha ő nem akar többet akkor megmondja és befejezünk mindent.

2010. okt. 31. 11:04
 5/9 anonim ***** válasza:
nem minden pasi merné azt mondani, hogy akkor viszlát. így sem kell veled sokat találkoznia, a néhány beszélgetést meg kibírja. ha akar szexet megkapja, téged meg azzal ámít, hogy ez már komoly dolog. ha komoly lenne a részéről, akkor ő is sűrűn felkeresne.
2010. okt. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom miben reménykedsz kérdező. A srác egyértelműen tojik a fejedre, nem érez irántad semmit, csak szexelni akar. Előttem már nagyon jól leírta valaki, hogy azért ment bele ebbe a kapcsolatosdiba, mert kell neki a biztos szex. Ha nem vetted volna észre, ez egy ugyanolyan szexkapcsolat mint amilyen eddig volt köztetek, csak te pluszban csúszol-mászol utána. Megváltozni nem fog. Itt is bebizonyosodott egy nézetem, hogy a pasiknál tényleg úgy van, ha egyszer bekerültél a csak szex kategóriába, akkor onnan nem kerülhetsz ki, nem lehetsz a szerelme. Ez az esetek 99%-ban igaz is.

Szerintem ne keresd a srácot, sz@rd le ahogy ő téged, lehet hogy nehéz lesz megtenni, de megéri.

2010. okt. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sztem hagyd ott,ez csak d*gni akar!!

Azért meg nem járnék senkivel.

2010. okt. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én nem kerestem őt azóta h utoljára nem volt kedve találkozni. Ő kérdezte h van e kedvem találkozni,mondtam h nincs,meg más dolgom is van,talán ha elöbb szól. Erre kicsit késöbb megkérdezte h a filmet amit multkor oda adott mikor tudom vissza adni neki. Tudom h ezzel csak rá akar venni h találkozzak vele. Nem tudom mit csináljak,mert igaza vanazoknak akik azt irták h ez maradt csak szexkapcsolat,de akkor meg minek mondta h próbáljuk meg? Ugy idegesít
2010. nov. 6. 12:30
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem ennek a srácnak csak a szexre kellessz..
2010. nov. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!