Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elnyerni a bizalmát?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Az egyik osztálytársamról van szó(lány).

Már régebb óta csak vele foglalkoztam és sokat beszélgettem vele...és egyszer az osztállyal mentünk kirándulni.

Hotelban aludtunk és továbbra is beszélgettünk.

Jól álltunk egymással nem volt semmi gond, aztán komolyra fordult a dolog. Tudtam, hogy szeret és tetszem neki. Igy próbálkoztam nála hátha összejövünk. Leakartam kapni de ő nem engedte. Pár másodperc szótlanság után után elmondtam neki, hogy mit érzek iránta és adjon egy esélyt. De ő nemet mondott...Elmondta, hogy miért.

Beisemerem pár dolog miatt hibás vagyok.


1. Osztálytársak vagyunk és tegyünk fel ha szakitunk, mert úgyis fogunk haragudni fogunk egymásra.


2. Minden csaj után megfordulok.(Ezt elismerem igy volt de már az utóbbi 3-4 hétben csak vele foglalkoztam)

3. Tudta, hogy megcsaltam a bolt barátnőmet.(Annak megvolt az oka...Nem éreztem iránta semmit ő sem irántam már csak nem szóltunk egymáshoz és olyan állapotban voltam, hogy lekaptam egy lányt...:/ Persze bánom)


Mondtam neki, hogy nem olyan vagyok, mint a többi fiú én szeretem őt. És ő azt mondta, hogy nem hiszi el...:'(


Később én még mindig szerettem és egyre jobban sikerült beleesnem. Akartam volna még vele beszélgetni de ő velem nem.:( (Tudta, hogy mit akarok)


Kérlek segítsetek, hogy hogy tudnám elnyerni a bizalmát.


2010. okt. 31. 08:44
 1/4 Kuko válasza:
Szia Beszélj vele minél többet vigyél neki virágot csokit! Én 2 hét alatt össze jönnék vele:) Ám kor?:) Sok sikert
2010. okt. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kis hercegbe le van írva, hogy kell elnyerni valaki bizalmát.
2010. okt. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm megpróbálom..:)

15 vagyok amúgy.

2010. okt. 31. 18:29
 4/4 A kérdező kommentje:

Első válasszoló.


ezt kihagytam....:)

Megpróbálok vele többet beszélni és mit csináljak akkor ha nem akar?

2010. okt. 31. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!