Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom iszonyatosan féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom iszonyatosan féltékeny! Mivel tudnám elnyerni a bizalmát?

Figyelt kérdés
Lassan a kapcsolatunk rovására megy, már minden nap veszekszünk ez miatt. Ki hívott? Hol voltál? Minek beszéltél vele? Próbálom a lehető legtöbb időt vele tölteni, figyelek mindig, hogy jól érezze magát velem, de úgy látszik semmi sem elég.. 26L
2009. nov. 11. 01:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor semmivel, ha erre nem szolgáltál rá. Ő már csak ilyen marad. Sajna.
2009. nov. 11. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

kérdezd meg, hogy szeret-e.

ha szeret, akkor kérdezd meg, hogy a birtoklás nála a szeret kategóriába tartozik-e.

hogy mennyire fontos neki, hogy TE jól érezd magad.


ha nincs bizalom, akkor felesleges erőltetni a kapcsolatot.

mióta vagytok együtt? ő hány éves?

2009. nov. 11. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne próbáld a bizalmát elnyerni, próbálja meg ö a tied! Ha neki nem jó semmi, akkor téged se érdemel meg!!! Ne keresd, ne kedvezz neki, ha komolyan szeret, és veled akar lenni keresni fog, és inkább eltür mindent, csak veled lehessen.
2009. nov. 11. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

Küldd el a halál nemiszervére!

mondd meg neki hogy üljön le a seggére egy sör mellé gondolkozni, nem kell kombinálni. ennyi

2009. nov. 11. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja... Én is ezt akartam irni :D
2009. nov. 11. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az ilyen embert nem tudod meggyőzni, mindig ilyen marad, sőt a helyzet egyre rosszabb lesz : mindenedet átkutat, mindenkire féltékeny lesz, vásárolni sem mehetsz el, mert biztos a hentesfiúval van viszonyod, szép lassan bezár a lakásba, kihúzza a netet (mert ott is ismerkedni fogsz), és még az ablakot is beszögeli, nehogy az ablakból ránézz egy járókelőre...


Az ilyen ember beteg, nem tudod meggyógyítani!!!


Hagyd ott minél gyorsabban és keress magadnak egy normálisat!


==================


A fenti példákat nem én találtam ki, hanem a barátnőm élte meg : az ő barátja pont ezt csinálta ővele!

Előbb csak féltékenykedett, aztán a közös gyerekük születése után mindentől el akarta zárni, csak mosson, főzzön, takarítson otthon...

Ha netezni mert, hatalmas patáliát rendezett!

Le sem tudom írni, miken ment keresztül a barátnőm, aki egyébként egy békés, jóindulatú nő, ő is évekig "megfelelni" akart az idióta barátja elvárásainak...

Végül 5 hónapos terhesen a kislányával menekült el a közös lakásukból! Jellemző, hogy a pasi a pici babáról is azt állította elvakul féltékenységében, hogy nem az övé a gyerek, mástól "szedte össze" a barátnőm...

Persze, a gyerek születése után a DNS-vizsgálat egyértelműen kimutatta, hogy ő az apa!

2009. nov. 11. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki ki hívott és mit akart, ha titkolózol előtte az tovább ront a helyzeten...Ne mondj olyat, hogy semmi közöd hozzá!

Add a tudtára, hogy szereted. Sajnos a féltékenységet a modern gondolkodás és a feminizmus gyártja. Az, hogy látja a munkahelyén, hogy ki kivel jön össze és tart attól, hogy Te is beleeshetsz valakibe...

A nők érdekesen helyezkednek mostanában. A legtöbb munkahelyen van egy ügyeletes donhuán...És nem nagyon állnak ellen családos érett felnőtt nők az ilyen hapsiknak.Még akkor sem nagyon, ha odahaza minden rendben...Ez válthat ki a barátodnál is és a legtöbb koedukált helyen dolgozó férfiből féltékenységet...

Engedd a bizalmadba beszéld meg vele, ha valakivel beszélsz telefonon, hogy miről volt szó, oszlasd el a féltékenységét.

Az én barátnőm nem enged semmibe beleszólást, nem mondd el dolgokat, folyamatosan titkolózik, hazugságokon kapom. Nem enged a bizalmába sorolhatnám... És csodálkozik, ha féltékeny vagyok. Kicsit már unalmas...

Beszélj meg vele mindent, engedd a bizalmadba, menjetek sétálni hétvégénként. De a féltékenység az mindig jelen lesz nálatok. Mindenkiben jelen van csak van aki jól palástolja... Vagy éppen olyan is, hogy leszarja mit csinál a párja, mert nem szereti, csak a család miatt vagy a pénz miatt vannak együtt, vagy mert nem találna mást magának.

2009. nov. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hagyd ott amíg veréssé nem fajul a dolog!
2009. nov. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A bűnösséget kell bizonyítani, nem az ártatlanságot. Vagy bizonyítson rád valamit, vagy zárkózzon be ő is a te kedvedért.
2009. nov. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!