Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt? Iszonyatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Iszonyatosan féltékeny vagyok, és tulajdonképpen semmi közöm nincsen hozzá, de tuti biztos, hogy megőrülök! Bővebben lent!

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Körülbelül 6 éve ismerek egy fiút, ő 23 éves. Amikor megismertem, akkor még nem volt barátnője, 1,5 éven keresztül távolról imádtam, de a korkülönbség miatt meg sem mertem kérdezni, hogy esetleg ő és én.Aztán egy nap, amikor a barátnőm folyamatosan bíztatott, hogy beszéljek már vele ennyi idő után, én meg rávettem magam, és indultam megkeresni, ez egy buliban volt, amikor megtaláltam, egy csajjal smárolt éppen. Én bőgve rohantam ki a discoból, és őrülten tárcsáztam egy (nem a bíztatós, hanem másik) barátnőmet. Elmondtam neki mindent, és mondta, hogy persze, az ő egyik barátnője a csaj,és ő hozta össze őket. Még őt is elküldtem a fenébe, iszonyatosan ki voltam attól, hogy így,ilyen csúnyán lecsúsztam róla. Utána még hónapokig mardostam magam, és a csajt ki nem állhattam...akarom mondani ki nem állhatom. Ennek ugye 4,5 éve nagyjából, ők azóta együtt voltak, két héttel ezelőttig. Amikor megtudtam hogy szakítottak majd ki csattantam a boldogságtól, mentem megkeresni, de elküldött amikor megtaláltam, nem akart senkivel sem beszélgetni.Azóta is gyakran összejárunk, és mivel így csapatban vagyunk, lejár a volt nője is. Olyankor 20 percig rühellik egymást, aztán elmennek beszélgetni, és egymás karjaiban kötnek ki...ez mire jó neki? Ha szakítok valakivel nem mászkálok össze vele...főleg ha el akarom felejteni. Ha meg kérdezzük, nem mondd semmit, csak vállat von és elmegy. Nem tudom miért csinálhatja?:(
2011. ápr. 23. 21:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha 4,5 évig vtak akkor lehet hogy még minimum 10x összejönnek egymással.Sok debil ezt csinállja egy hosszabb kapcsolat után.
2011. ápr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!