Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet egy ember bizalmát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy ember bizalmát elnyerni?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy már ismert ember bizalmát visszanyerni.Arra vagyok kíváncsi hogy nektek egy félig idegen/ teljesen idegen ember hogy tudna a bizalmatokba férkőzni, mi az ami által biztosan szimpatikus lesz nektek, illetve biztosan JÓL ÉRZITEK magatokat a társaságában még ha nem is barát hanem tényleg először idegen az illető, először beszéltek. Mondjuk ha beszélgetésről van szó, akkor milyen mondatokkal nyernék el a bizalmát.
2009. márc. 22. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Én egyszerüen önmagamat adnám,nem foglalkoznék vele h most ha ezt mondom akkor biztos elnyerem a bizalmát,meg ehez hasonló baromságok... Adom saját magamat,aztán vagy szimpi leszek vagy nem.
2009. márc. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez idő és kommunikáció kell , de a lényeg hogy mindig Önmagadat add !
2009. márc. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!