Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden jónőnek a pénz számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden jónőnek a pénz számít?

Figyelt kérdés
Fiuk válaszait várom. Nekem sajnos ez a tapasztalatom:(
2010. okt. 31. 01:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Nem unalmas már ez az általánosítás?

Ennyi erővel: miért hazug, megcsalós minden pasi?

2010. nov. 2. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
En elarulom neked hogy en kedves vagyok,aranyos, vicces, inteligens, ennivalo, es igenis szamit a penz nekem, de viszont nem az h a pasimnak legyen penze!szoval en nem kerhetek tobbet a baratomtol mint ami nekem van!Es persze az ami nekem van az azt jelenti Amit en keresek meg a sajat kezemmel!Es te kepzelodsz hogyha azthiszed h barmelyik csaj a penzedert lenne veled!valoszinuleg tobbszor csalodtal, de en nem vagyok abba biztos h csupan azert mert esetleg nincs ferrarid es emeletes hazad!Talan tul kicsi a szerszamod...illetve nem megfelelo egy olyan aranyos kedves lanynak mint pl amilyen en is vagyok:))Elnezest ha valamivel megsertettelek!
2010. nov. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Hát én egy csomó jócsajt látok csóró gimisekkel, főiskolásokkal, akik viszont marha jól néznek ki... szóval én úgy vettem észre, hogy a külső ezerszer jobban számít a pénznél... a külső (magasság, jóképűség) viszont nagyon fontos, olyan alapelvárás, hogyha ezt nem teljesíted, akkor nem lehet szép barátnőd. Én minden szép nőt jópasival látok (kivéve a kevés nyilvánvaló érdekkapcsolatot, de ott NAGYON SOK PÉNZről van szó)


Amúgy valamilyen szinten megértem a nőket, mert gondolj bele, nekünk férfiaknak is számít nagyon egy nő külseje, a nőknek a biztonságra van nagyon szükségük, másrészt a szép nők rengeteg férfi közül választhatnak, és hülyék lennének csórót választani! Meg a gyerekeikre is gondolni kell, ha családot akarnak alapítani stb.


Ha te is rengeteg csak közül választhatnál, te is a jónőt, meg a pénzes nőt választanád, aki minél több szempontból tökéletes. A nők is ezt csinálják, mert ők a férfiakkal ellentétben megtehetik a válogatást.


Mindenesetre felnőtt nőt ne várd, hogy egy csóróval összejöjjön, mert húsz felett már a családalapítás is fontos egy nőnek, és akkor ha ő mondjuk szül, el kell tudndo tartani a családot stb. A nők erre ÖSZTÖNÖSEN előre gondolkodnak, ezért jogos, hogy egy csóró pasinak nem nagyon van esélye, hiszen a családjáért semmit nem tud adni, nincs a nő mellette biztonságban.

2010. nov. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Én is nő vagyok, engem se érdekel a pénz.Nagyon nagyon szeretem a barátomat, és soha semmit nemkértem tőle.Nincs kocsija, se háza.Nemérdekel.SZERETEM.
2010. nov. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
16%
Utolsó! Nem a nőkről volt szó, hanem a jónőkről. Te jónő vagy?
2010. nov. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Kedves 7:00

Te nem vagy kicsit önelégült??:DDD

Kedves vagy, vicces, okos meg szép....én meg egy kigyúrt állat, pénzes, 30 centis dákóval

2010. nov. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nem csak az számít. A barátnőmmel egyszer leültünk beszélgetni,ez is szóba került. Mondta, hogy két esetben valóban számítana az anyagi támogatásomra: ha annyira megbetegszik, hogy nem tud dolgozni, illetve szülés után. Szerintem mindkettő jogos, de ha én lennék beteg, akkor meg ő tartana el.

Jelenleg én keresek jobban, de egy év múlva külföldre költözünk. A nyelvtudása és a nemzetközileg jobban érvényesíthető végzettsége miatt valószínű, hogy gyorsabban és jobb munkát fog kapni, mint én.Amikor megkérdeztem, hogy mi lesz, ha egy ideig nem találok ott munkát, akkor megvonta a vállát és azt mondta, hogy semmi, majd élünk az ő keresetéből, addig is segíteni fog a nyelvtanulásban. Hozzátette, hogy ezt két dolog miatt teszi meg: mert szeret, illetve amikor egy hónapig nem volt munkája, akkor kérdés és zokszó nélkül adtam neki pénzt - ebből látta, hogy ellenkező esetben számíthat rám és szívesen viszonozza a gesztust.

De az számomra is egyértelmű, hogy ha gyerekünk lesz, akkor a szülés utáni időszakban az én keresetemre támaszkodunk.

2010. nov. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Hát azért nem,relatív mit értünk jó nő alatt.Én egy 18 éves lányka vagyok,és a környezetem véleménye,és idegen fiúk tekintete,és viselkedése alapján,engem egy jó nőnek tartanak,ahogy írtad.Nem vagyok tucat ember,kitűnök a tömegből,de nem határolódtam be semmiféle mai divatos stílusirányzatba.Nos kérdésedre válaszolva ez szerintem nem igaz,nekem például az a lényeg ha már az anyagiaknál tartunk,hogy ne nekem kelljen eltartanom a fiút.Én benne vagyok abban hogy bármit veszünk fizessük felesbe,mert így korrekt,de ne várja el tőlem h mindig mindent én fizessek.(volt már rá sajnos példa)

És a környezetemben is van egy csomó szép,intelligens lány,akik igenis más értékrenden vannak,mint azok akikekkel te találkoztál,és nem csak a lé számít.

2010. nov. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Relatív, hogy kinek mi a jó nő.
2010. nov. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Azért kell a pénz, mert amikor nem melózunk, nincs kedvünk minden hétvégén otthon ülni, kis túlzással zsíroskenyeret enni, és vizet inni. Nem azért melózok és keresek baromi jól, hogy szolidalitásból otthon üljek egy pasival, akinek nincs pénze kifizetni a saját mozijegyét se. Nem én akarom eltartani, mert ő tanul, nincs normális munkája, ..stb. (persze együtt élés esetén, ha a másikkal történik valami, az egy más kérdés, de nyilván nem jut el idáig a dolog, ha nem azonos a pénztárcánk mérete.) Nekem van saját lakásom, autóm, egzisztenciám. Évente 3x nyaralok, de nem fogom kifizetni senkinek sem az utját minden alkalommal, ha velem akar tartani. 1x1x belefér nem azt mondom, de nem adom lejjebb az igényeimet, akkor sem, ha a másik baromi jól néz ki, mint azt írták. Igényes vagyok a ruhatáramra, külsőmre, és ez a másiktól is elvárom. Akinél nem számít a pénz, nyilván az otthon lakik a szüleinél, tanuló, vagy soha nem vágyott többre, esetlen füllent. A nők egy bizonyos életkor után már családra és biztonságra vágynak. A gyerekvállaláshoz anyagi és természetesen érzelmi biztonság is kell.

Nem akartam senki lelkébe belegázolni.

2010. nov. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!