Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden jónőnek a pénz számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden jónőnek a pénz számít?

Figyelt kérdés
Fiuk válaszait várom. Nekem sajnos ez a tapasztalatom:(
2010. okt. 31. 01:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Jah, mert neked csak a plazak*rva jo no, attol meg mit varsz? Mekkora kreten vagy! Szanalom...
2010. okt. 31. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
63%
naná, de még a csúnyácskáknak is a lés pasi kell.
2010. okt. 31. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

számodra a jó nő = pénzéhes plázacica.

Számomra jó nő = kedves, aranyos, csinos, igényes, vicces

2010. okt. 31. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
másodikra értem. de az a tapasztalatom h nekik is alap h legyen mit a tejbe aprítani..
2010. okt. 31. 01:42
 5/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csak a penz szamit. De biztos, hogy a penz is befolyasolo tenyezo. A nok szertik a biztonsagot es az egzisztenciat, az igenyes nok adnak is magukra (fodrasz, pedikur, ruhak stb) azert ezek sok penzbe kerulnek. Persze kerdes ezeket ki allja mert ha egy no no nem keres nagyon sok penzt es nem tudja pumpalni apuci, anyuci akkor megis kire szamitson? Vagy legyen igenytelen? Ez termeszetesen fugg az eletkortol is es attol is milyen komoly a kapcsolat. De azert ha egy ferfi is igenyes ilyenekre igyekszik odafigyelni es ez nem azt jelenti, hogy a kapcsolat csak a penzrol szol...
2010. okt. 31. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
és sem azt mondtam h KIZÁRÓLAG a pénz számít. hanem azt h a pénz az ALAP. ha az nincsen akkor szívás van.
2010. okt. 31. 02:03
 7/21 anonim ***** válasza:
70%

Hát én nemtom jó nő vagyok-e a barátom szerint igen :D Engem nem érdekel a pénz nekem is van. Szerintem egy igényes pasi előzékeny és kényelmetlenül is érzi magát ha a nő fizet. Bár én is akartam fizetni taxit meg ilyenek xD

Szval nem minden csajnak a pénz számít (magamból kiindulva) bár a jövőben ha marad a kapcsolat esküvőig meg ásó kapáig szeretném azért ha jó munkahely lenne nyomorba nem szivesen szülnék gyereket :D

2010. okt. 31. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nekem nem a pénz számít, pedig talán jó nőnek számítok. Nem a plázacica-kategória, hanem a másik. Valamennyi azonban nem árt, ha van a srácnak, pl ha elmegyünk valahova, és nem tud meghívni egy italra, az elég gáz. De nem várom el senkitől, hogy minden héten színházba, meg moziba vigyen, és mellette méregdrága ajándékokat vegyen. Amúgy is elég sprórolós vagyok, és nem szeretem ha valaki szórja a pénzt.
2010. okt. 31. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%
Ez van.A férfiak kinézet alapján válogatnak, a nők meg pénz alapján(tiszt. a kivételnek)... Egyik sem jobb a másiknál, nem kell a férfiaknak játszani az álszentet..
2010. okt. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
az a baj ezzel az oldallal,h mindenki okos a semmire.leírom a tapasztalatomat.100-90 nőnek számít a pénz.ha van mindíg,viszed ide oda,auto is van esetleg,akkor sztár vagy.főleg ha ki is tudod elégíteni.akkor képes vagy elhinni azt,h álmaid nője áll elötted.de ha nem vagy hülyegyerek,akkor észreveszel ezt-azt,amiből lejön számodra,h kivel vagy.a mai világ a pénz körül forog.szóval minden nőnek számít valamennyire a pénz.de mint amit írtam az a helyes 100-90 az arány.
2010. okt. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!