Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen fiúknak tetszenek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fiúknak tetszenek az ilyen lányok?

Figyelt kérdés
[link]
2010. okt. 31. 00:18
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Akiknek tetszik, írnátok magatokról pár szót? Hány évesek vagytok, külső-belső tulajdonságok? Köszi!
2010. nov. 11. 18:20
 12/14 anonim ***** válasza:

szia

nekem is inakabb jovvan tetszik ha kisse telt es szelesebb :) es nem vezna :) (de nem osszeteveszdendo a tulsujossaggal :P , korte alakt kizarva:) ) szertem a jo szeles csipot de csak ugy ha a vall is aranyos vele ;)) ............magamrol annyit hogy 22 eves vagyok :) es altalabn az ilyen lanyok tetszenek amilyet leirtam

2010. nov. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
18:13-as vok, 25 éves, ha nem vagy sokkal fiatalabb akkor írj privit a többiért! :)
2010. nov. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
18:15-ös vagyok, 23 éves, de nem akarok itt magamról írogatni, ha érdekel, üzenj privátban és költök valamit.
2010. nov. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!