Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem szívleli a testvér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem szívleli a testvéremet és a párját, mert megbántották. Hogyan tovább? Részletek lent....

Figyelt kérdés

A párom elhívta a tesómat és a párját az új albérletünkbe. Minden tök jól alakult, viszont több alkohol fogyott a kelleténél. A párom elég social típus és odaverődtünk egy jómunkásember társasághoz. A párom beszélgetett velük és nyilván ez imponált a félig illuminált bácsiknak. A leendő sógornőm már akkor forgatta a szemét, hogy csináljak valamit, de tényleg nem történt semmi. Majd az este folyamán A sógornőm közölte a párommal, hogy ne viselkedjen úgy, mint egy k**va. Volt köztük ez a szóváltás és azóta látni se akarja a párom a tesómékat.


A párom elég erős személyiség (oroszlán a horoszkópja...tipikus Ő. :)

Ő nem akarja ezt a dolgot elfelejteni, mert ezzel úgy érzi, hogy Ő hunyázkodna meg előttük, pedig nem bántott meg senkit.


Azt sem szeretné, hogy én szorosabb kapcsolatot ápoljak velük. Viszont családi nyaralásokon így elég necces részt vennem. Ő nem fog jönni, én meg nem szeretnék nélküle, de Ő sem azt, hogy itt hagyjam egyedül. És azt sem szeretné, hogy választanom kelljen.

Ezért majdnem el is költözött, hogy akkor inkább legyen vége, viszont ezen az eseten kívül annyira jó és harmonikus a kapcsolatunk, hogy nem kellene hagyni, hogy erre rámenjen.


Így most nem tudom hogyan oldjam meg a helyzetet. Nem szeretném elveszíteni, főleg, hogy köztünk nincs semmi konfliktus.



jún. 26. 13:55
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nem akartam hosszúra nyújtani,de igen, elmentünk a városba iszogatni.

Nem hiszek a horoszkópban, csak ezzel próbáltam röviden körülírni az impulzív személyiségét.


Azért akart elköltözni, mert komolyan tervezne velem, de nem akarja, hogy ez egy folyamatos konfliktus legyen mondjuk egy családi ebédnél. Nem akar jópofizni.


A tesóm elismerte, hogy erős volt ez a fogalmazás, és írtak is egy bocsánat kérő levelet, de nem akarja a párom elfelejteni az esetet.

Ráadásul másnap fogták magukat és szó nélkül elmentek, de este közölték, hogy nem is jönnek többet ezután.

29F

jún. 26. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!