Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem szívleli a testvér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem szívleli a testvéremet és a párját, mert megbántották. Hogyan tovább? Részletek lent....

Figyelt kérdés

A párom elhívta a tesómat és a párját az új albérletünkbe. Minden tök jól alakult, viszont több alkohol fogyott a kelleténél. A párom elég social típus és odaverődtünk egy jómunkásember társasághoz. A párom beszélgetett velük és nyilván ez imponált a félig illuminált bácsiknak. A leendő sógornőm már akkor forgatta a szemét, hogy csináljak valamit, de tényleg nem történt semmi. Majd az este folyamán A sógornőm közölte a párommal, hogy ne viselkedjen úgy, mint egy k**va. Volt köztük ez a szóváltás és azóta látni se akarja a párom a tesómékat.


A párom elég erős személyiség (oroszlán a horoszkópja...tipikus Ő. :)

Ő nem akarja ezt a dolgot elfelejteni, mert ezzel úgy érzi, hogy Ő hunyázkodna meg előttük, pedig nem bántott meg senkit.


Azt sem szeretné, hogy én szorosabb kapcsolatot ápoljak velük. Viszont családi nyaralásokon így elég necces részt vennem. Ő nem fog jönni, én meg nem szeretnék nélküle, de Ő sem azt, hogy itt hagyjam egyedül. És azt sem szeretné, hogy választanom kelljen.

Ezért majdnem el is költözött, hogy akkor inkább legyen vége, viszont ezen az eseten kívül annyira jó és harmonikus a kapcsolatunk, hogy nem kellene hagyni, hogy erre rámenjen.


Így most nem tudom hogyan oldjam meg a helyzetet. Nem szeretném elveszíteni, főleg, hogy köztünk nincs semmi konfliktus.



jún. 26. 13:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szóval együtt éltek pároddal, de családi nyaralásra jársz, és horoszkópban hisztek.


Egy életkor nagyon kellene ehhez a kérdéshez!

jún. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem teljesen értem hogy volt jómunkásember társaság az albérletben, de mindegy is... megértem, ha megsértődött, de ahhoz nincs joga hogy a te kapcsolatodat szabotálja a családoddal. Esetleg próbálj meg közvetíteni a sógornőd és közte, hogy elsimuljon a konfliktus.
jún. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
A párom elég social típus és odaverődtünk egy jómunkásember társasághoz - Hol? Az új albérletetekben? Leendő sógornőd nem sógornőd, és mi van, ha nem imádható, mert bunkó? Akkor kerülni kell.egy
jún. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi a gond? Ti megvagytok egymásnak, az elég.

"Ezért majdnem el is költözött, hogy akkor inkább legyen vége"

Nem ezért akart "majdnem" elköltözni, Tőled!!? akivel nincs semmi gondja - Valami itt nagyon nem stimmel, és nem ma óta!!

jún. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon zavarosan fogalmazol, mindenesetre nekem ebből egy nagy redflag áll össze.
jún. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A helyében én is ki lennék akadva a sógornődre. Viszont a kérdés, hogy a te tesód hogyan reagálta le a helyzetet? Esetleg mondhatta a barátnőjének, hogy figyu ne mondj már ilyeneket. Vagy bólogathatott, hogy igen igen igaza van. Vagy meg sem szólalt?
jún. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
29%
És a tesód nem akar bocsánatot kérni tőle?
jún. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha lenne még modoros blog, ez a kérdés ott virítana mint főcím.

Minden mondatban nagy ő betű? Párom? Horoszkóp?


Hogy a véreres rücsökbe kerül jómunkásember egy albérletbe? Egyáltalán mi a tököm az a jómunkásember? Kétkezi melós, mint hentes, fémesztergályos vagy cipőfelsőrész-készítő??

jún. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#2 #3 #8

Szerintem ők miután bepiáltak az albérletben, leléptek a városba lődörögni, csak ezt nem írta le ilyen egyértelműen a kérdező. 😅

jún. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A tesod mar kért bocsanatot? Nekem ha ezt mondta volna, viszlat
jún. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!