Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire jön be egy nőnek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jön be egy nőnek egy ilyen vagy ennél is hosszabb hajú férfi?

Figyelt kérdés
[link]
2009. jan. 6. 12:10
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
bocs utólag olvastam, hogy ez nem te vagy!:D
2009. jan. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is bejönnek a hosszú hajú pasik,ők a gyengéim! És az illetőnek a képen szerintem nagyon is szép haja van.
2009. jan. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
nekem CSAK ÉS KIZÁRÓLAG a HOSSZÚ HAJÚ PASIK jönnek be. Imádom,imádom,imádom,imádom,imádom.. ;) :p
2009. jan. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Óóóóóh, ha egy srácnak ilyen gyönyörű haja van, akkor sztem hülye az a nő, aki nem értékeli. (Oké, mindenki magából indul ki: én is.)

Sztem ezzel nincs semmi baj.

Tudod, a régi mondás: Ízlések és pofonok. Mindenkinek más a szép. :)

2009. jan. 10. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Manapság más tetszik a lányoknak, de ez nem jelenti azt, hogy nem talkozik az illető olyan hölgyel akinek ez nem tetszene :) Ha ő a hosszú hajjal érzi jól magad, akkor lesz normális a közérzete, egy hülye ideál miatt ne vágja le a haját :)
2009. jan. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem egyáltalán nem néz ki jól!! Én a férfias külsejű férfiakat szeretem. A nőies hosszú haj kiábrándító egy pasin.
2009. jan. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
undoritonak talalom... ha rgy férfi férfi akkor legyen férfiás haja ...
2010. márc. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!