Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire jön be egy nőnek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jön be egy nőnek egy ilyen vagy ennél is hosszabb hajú férfi?

Figyelt kérdés
[link]
2009. jan. 6. 12:10
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Arc nem lesz, mert nem akarom reklámozni az illetőt, de hasonlít mondjuk Vikidálhoz amikor Koppány szerepét énekelte. :D Szilveszterkor ismerkedtünk meg, nekem nagyon tetszik a pasi de nem a haja miatt. Egyébként amennyire hallottam többet törödik a hajával - és nemcsak :P -, mint a nők általában (magamat is beleértve). Egyébként copfban hordja, a képen a hajgumi a kezében van, azzal játszik és azért jött ki, hogy kiszellőztesse a haját, mert nem szereti ha cigi szagú lesz. De láttam már befonott hajjal is.
2009. jan. 6. 13:16
 12/27 anonim ***** válasza:
77%
Abszolút rendben van ez a haj! Nekem pasinál nagyon bejön.
2009. jan. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
80%

nekemis tetszik :D bár van akinek nem áll jól :D

de nekem is van pár ilyen hajú ismerősöm és..... XD


szal nekem tetszik :)

2009. jan. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
77%

áá én imádom a hosszú hajat!:P

de azért, tényleg legyen ápolt, nekem ez fontos.

2009. jan. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
80%
én is elolvadok,ha egy hosszú hajú fiút látok :P
2009. jan. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a gyengéim a hosszú hajú pasik. Nagyon sajnálom, hogy Vikidál Gy. olyan sokkal idősebb nálam:) A páromnak derékig ért a haja mikor megismertem, de a korábbi pasijaimnak is hosszú haja volt:)
2009. jan. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
86%
én jobban kedveltem régebben a rövid hajú fiúkat, de kb ilyen hosszú hajú a barátom, és amióta ő van (már egy éve), azóta nekem is jobban tetszenek a hosszú hajúak.
2009. jan. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
80%
Imádooooom.=)Annyira szeretem ha egy férfinek hosszú haja van.=)
2009. jan. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
80%
Én nagyon imádom amikor hosszú haja van egy férfinek:D
2009. jan. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagyon bejön a hosszú haj, le ne vágasd!!! ;)
2009. jan. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!