Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alaptalanul sértődtem meg, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alaptalanul sértődtem meg, ha a feleségem inkább a szüleinél alszik a gyerekkel?

Figyelt kérdés
Mindketten romániából származunk, de más-más városból, és már 7 éve magyarországon élünk. Úgy terveztük, hogy idén a román tengeren nyaralunk, és útközben meglátogatjuk mindkettőnk családját. Csakhogy én múltbéli sérelmek miatt nem vagyok hajlandó a szüleinél aludni, és mégcsak találkozni sem akarok velük. Viszont az ellen semmi kifogásom, hogy a nejem és a gyerek meglátogassák az öregeket. Úgy gondoltam, hogy én majd napközben elcsövezek a városban, amíg a család apósoméknál van, estére pedig kiveszünk egy szobát valahol, másnap pedig folytatjuk az utunkat tovább. Csakhogy a feleségem a szüleinél akar aludni a gyerekkel, és hidegvérrel egyedül hagyna a szállodában. Fordított esetben, ha ő nem jönne ki az én szüleimmel, akkor nekem eszembe sem jutna anyáméknál aludni, míg ő egyedül lenne egy szállodában.

jún. 23. 16:51
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Akkor elmesélem a sérelmem okát: 23 éves végzős egyetemista voltam, a felségem pedig 19. (akkoriban barátnőm) Az egyik együttlét után valahogy lecsúszott a gumi, és mindketten megijedtünk, majd az anyjától kértünk tanácsot, anyuka pedig elmondta apukának. Erre az öreg felpofozott, majd kidobott a házból. A kidobást szó szerint kell érteni, konkrétan kirgudosott a küszöbön. A történetnek amúgy nem volt drámai következménye, egy egyszerü esemény utáni tabletta megoldotta, aminek nem is volt túl komoly mellékhatása. Nem volt abortusz, vagy ilyesmi.

Ezekután ti szívesen meglátogatnátok őket?

jún. 23. 17:53
 12/25 anonim ***** válasza:
Az esküvőn sem voltak ott? Vagy hogyan kell elképzelni, azóta nem is beszéltetek?
jún. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
81%

Én nőként mondom, hogy nem mennék ezek után.

De a feleséged hadd aludjon ott, ha kedve van.

Amúgy ez rég történt, lehet az öreg elnézést kérne.

jún. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
62%

Ah szoval emiatt nem beszelaz veluk egy eleten at ?

Mikor volt ez tavaly vagy 10 eve ?

Eleneghetned dolgokat.

Majdha a te lanyos hapsikaja jon ugy haza , hogy lehet felcsinalta a lanyodat majd akkor megtudod...

jún. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
70%
Férfi vagy basszus, ne légy mimóza!
jún. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
66%

Apukától a felpofozás nem volt helyes, de azt azért beláthatod, hogy egy szülő sem örülne, ha az egyetemista lánya az aktuális pasijától véletlen terhes lenne. Oké, most már család vagytok, de akkor még nem.

EZen a régi sztorin már túl kéne lépni.

jún. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

19

Én sem örülök sok mindennek, de azért nem megyek át dühöngő főemlősbe.

jún. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
27%

Én lehet elválnek. Komolyan mondom!

Éljen a szüleivel akkor.

jún. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
77%

Alapvetően megértem, hogy így érzel irántuk, én se szívesen találkoznék vele.


De meg kell értened, hogy neki ettől még a szülei, akiket a hibáik és tévedéseik ellenére szeret, és akikkel szeretne így kapcsolódni.

jún. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
28%
Nőként irom, hogy én biztos a látogatás után a férjemmel aludnék és nem a szüleimnél. Azt értem hogy ritkán látja a szüleit, de éjjel úgysem karattyolnak. A másik hogy ha nem fogadják el a párom pedig unoka is van, erősen elgondolkodnék a szüleimről. Én a párom mellé állok, ennyi.
jún. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!