Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alaptalanul sértődtem meg, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alaptalanul sértődtem meg, ha a feleségem inkább a szüleinél alszik a gyerekkel?

Figyelt kérdés
Mindketten romániából származunk, de más-más városból, és már 7 éve magyarországon élünk. Úgy terveztük, hogy idén a román tengeren nyaralunk, és útközben meglátogatjuk mindkettőnk családját. Csakhogy én múltbéli sérelmek miatt nem vagyok hajlandó a szüleinél aludni, és mégcsak találkozni sem akarok velük. Viszont az ellen semmi kifogásom, hogy a nejem és a gyerek meglátogassák az öregeket. Úgy gondoltam, hogy én majd napközben elcsövezek a városban, amíg a család apósoméknál van, estére pedig kiveszünk egy szobát valahol, másnap pedig folytatjuk az utunkat tovább. Csakhogy a feleségem a szüleinél akar aludni a gyerekkel, és hidegvérrel egyedül hagyna a szállodában. Fordított esetben, ha ő nem jönne ki az én szüleimmel, akkor nekem eszembe sem jutna anyáméknál aludni, míg ő egyedül lenne egy szállodában.

jún. 23. 16:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
25%
Jogos a sérelmed!
jún. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
20%
4 es, ne taníts te senkit magyarnak lenni, pont te! Aki nem éltél soha kisebbségként! Te lehet mar reg Popescu lennél abban az esetben!
jún. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
29%
4es mi az az magyarirszág?
jún. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%

Hogy a kérdésre válaszoljak, szerintem normális, hogy a szüleinél akar aludni, ne legyél az a tipikus puffogó proli figura, aki a feleségét el akarja marni a rokonaitól.

Ennek a házasságnak is annyi.

Ilyen volt a volt ferjem is es a baratnőm volt ferje is.

Ja persze nem akarod elmarni, de csak pár órát üljön ott, azaz estig.

Gondolhatod, hogy reg nem latta őket nem akar veled szallodaba vonulni este.

Nem lesz semmi bajod a szallodában. Ne félj

jún. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
88%

Ez a múltbeli sérelemtől függ. Nem mindegy, hogy a halálodat kívánták vagy mittudomén, össuevesztetek, mert tettek egy béna megjegyzést a munkádra.


Nézd, azért, mert te nem bírod őket, a feleségednek még a szülei. Te is csak mondod, hogy hasonló helyzetben megértenéd, amúgy meg francokat, a te szüleiddel te is elfogult lennél, és attól még esetleg szeretnél náluk aludni.


Nem tudom, mi az a nagy sérelem, de érdemes átgondolni, felesleges-e ilyen családi balhékkal terhelni az életeket, már csak azért is, mert elhöhet a perc, mikor a feleséged azt mondja majd, ha te nem mész az ő családjához, ő sem a tiédhez.

jún. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
77%
Ne félj nem lesz bajod egyedul. Jogosan akar a feleseged a szuleinel aludni. Nem is ertem a problemadat. Neked van bajod az ősökkel akkor aludj te kulon. De nehogymar megszabd , hogy mennyi idot tolthet a szuleivel. Akiket gobdolom ritkan lat
jún. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
78%

Mivel te nem akarod látni őket (tehát fogadnának, ha mennél), jogos. Ha ők nem akarnának beengedni, akkor lenne igazad szerintem, mert akkor a feleségednek azzal kellene kifejezni, hogy melletted áll, hogy bár meglátogatja őket, de téged sem hagy magadra.

Felnőtt ember vagy, csak kibírsz egy éjszakát egyedül!

jún. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
82%
Ha épp egy utazás közben vagytok és nem volt megbeszélve, hogy ott alszik szerintem nem volt egy jó döntés a részéről de persze megértem ha ritkán látja őket.
jún. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
95%

A volt férjem is folyton sértődött volt es mar odajutottam, hogy anyammal titkon beszéltem a kertből.

Még azt is kérdezte, hogy mit beszelek anyammal ha itt van nekem ő?

Csak azt sajnalom, hogy nem váltam hamarabb

jún. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
89%

Teljesen normális hogy a ritkán látott szüleinél akar aludni egy napot.

Felsz talán a sötétben egyedül?

jún. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!