Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan győzhetném le a bizalma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzhetném le a bizalmatlanságomat?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy a párom kollégiumban lakik, ahol rengeteg időt tölt, mivel otthon lenni nem szeret, bejárni meg nem tud (messze lakik a sulitól). Ez a kollégium persze tele van lányokkal, akikkel jóban is van, és ez nagyon aggaszt engem. Főleg így vizsgaidőszakban keveset tudunk találkozni, mivel én máshol tanulok és vizsgákra otthon készülök, mert itt több segítséget kapok. Félek, hogy "rá fognak mászni" a kollégiumban, mert tudom, hogy néha eljárnak iszogatni, meg a lányok is sokszor bemennek a szobájába. Azt mondja, hogy szeret, meg hiányzom neki, meg hogy azok a lányok nem tetszenek neki, de hát mégis... Ők ott vannak, én meg nem! Mostanában meg különösen furán viselkedik, mintha bűntudata lenne: drága ajándékot ad karácsonyra, állandóan szerelmet vall... Nem tudom, mit gondoljak. Csak én aggódom túl a szitut? Amúgy 20 és 21 évesek vagyunk és elsők egymásnak, immár 1,5 éve.
2009. jan. 6. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
hat ha nem bizol meg benne, akkor az a kapcsolatotokba is kerulhet. Nem allhatsz minden pillenetben a sarkaban, mert az elobb utobb tul sok lesz neki, bizz benne, ha valami nem tetszik, vele beszeld meg. Mi lesz kesobb, ha dolgozik, feltekeny leszel a munkatarsnokre????Tul feltekeny vagy...ha szeret, nem kell neki mas.
2009. jan. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ismerős amit leírtál. Én is pont így jártam pár évvel ezelőtt, csak nekem a barátnőm lakott koliban. Elsők voltunk egymásnak, előtte 3 évig voltunk együtt, stb aztán egyszer elmesélte, hogy szakítani akar, de kikötötte, hogy nem más miatt hanem csak úgy. Persze a "csak úgy" után egyenesen másvalaki karjaiban landolt és mint utóbb kiderült - természetesen amiatt az illető miatt szakított velem...

Kivánom Neked, hogy ne ugyanez essen meg veled is!

2009. jan. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Persze, tudom, hogy bíznom kéne benne, és nem is vele van a legnagyobb baj, hanem azokkal a csajokkal! Abban nem bízom, hogy egy "elhanyagolt" férfi kihagyna olyan lehetőségeket, ha felkínálkoznak neki, főleg, ha nincs sok szexuális tapasztalata! Nem tudok többet találkozni vele főleg ilyenkor, azok meg állandóan ott vannak vele... Nem akarom letámadni, mert semmi bizonyítékom nincs ellene, mivel én nem mehetek a kollégiumba.
2009. jan. 6. 11:56
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeret, úgy sem fog megcsalni, akármennyi ideig is nem találkoztok. Ha meg megakar csalni, hiába vagy mellette éjjel-nappal, úgy is meg fogja találni a lehetőséget rá.


Szerintem túlkomplikálod a dolgot. A túlzott féltékenykedés (és a vele járó veszekedés) meg szakításhoz vezet, mert a pasik nagy része a féltékeny nőktől kikészül.

2009. jan. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálunk pont fordítva van, én vagyok kollégiumban...és a párom ugyanígy érez mint te. Nagyon kellemetlen ez nekem, ugyanis fáj a hiánya, nekem is rossz nélküle lenni, de ennek tetejébe még azért is bánt, amit nem csinálok. Amióta együtt vagyunk, még egy pasit sem néztem meg úgy hogy húha ez de bejön.... olyan szinten monogám lettem, h a fiúk nekem ugyanugy csak haverok mint a lányok és egyikre sem tudnék úgy nézni, mint pasira, mert a páromat szeretem! és ez akkor is érvényben van ha épp nem vagyunk együtt...a koliban sem szoktam pasikkal időt tölteni, gubbasztok a szobámban vagy néha elmegyek ide-oda, de oda is csak magányosan, vagy 1-1 barátnőmmel... mégis el kell viselnem az alaptalan vádaskodásokat, a féltékenykedést, és ezért próbálom minél jobban kifejezni a páromnak, h őt szeretem! a te párod is csupán ezért próbál kiengesztelni a nem valós, csupán beképzelt sérelmeidért... hidd el, nem csal meg! én a párod szemszögéből látom a dolgokat és neki sokkal rosszabb, mint neked. Mellesleg ugyanannyi oka van féltékenykedni is mint neked, hisz amíg ő a koliban van, honnan tudhatja hogy te mit csinálsz otthon? és szokott érte bántani? nem írtad....akkor te se bántsd, hanem vígasztald a telefonban, mikor ott van, mert te is nagyon hiányzol neki!
2009. jan. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hű, lehet, hogy igazatok van, most kicsit el is szégyelltem magam... Azt hiszem túlságosan bedőltem a kollégiumokról szóló pletykáknak, hogy ott mindenki mindenkivel lefekszik ha kell, ha nem. Azért biztosan vannak értelmes emberek ott is. :)
2009. jan. 6. 13:04
 7/7 anonim ***** válasza:
az előző vagyok: igen, természetesen a kolikban mindenki mindenkivel azt csinálhat amit akar...vannak is esetek szinte minden este, DE az ilyenekben csak az van benne, aki benne akar lenni, személytől függ, nem környezettől...ha a párod nem olyannak ismered, aki fűvel fával elmenne, akkor nem fog a kollégiumban sem , de ha olyannak ismered, aki minden adott pillanatban megcsalna ha lehet, azt kollégium nélkül is meg tudja oldani! semmi köze a környezethez a hűséghez, magamról tudom, hidd el...amíg nem volt párom addig én is élveztem az életet, sőt, azért vártam a kolit, h na majd ott jókat bulizok meg pasizok, de épp addigra jöttem össze a párommal és tudod, amennyire vártam a kolit, utána annyira elkeserített, h oda kell mennem és itt kell hagynom a szerelmem...teljesen más megvilágításba helyez mindent és mindenkit, ha tényleg szeretsz valakit...és ha tudod, hogy a párod szeret, nem fog megcsalni...
2009. jan. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!