Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek el lehet kerülni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek el lehet kerülni a válást? Alapfelállás 8 éve vagyunk együtt 1 nagy 13 éves gyerek (nem tőle) 6 éves közös, most jön a 3. 6 hónapos terhes vagyok

Figyelt kérdés

Mindenbe bele köt, pl elment 3/4 7 kor nem vitte ki a kukát, fél 8 kor mikor hazajött a kicsiért hogy oviba vigye addigra elvitték a kukákat.

Persze mi voltunk a hibásak mert nem vittük ki, el is felejtettem hogy kuka nap van a kicsit készítettem/ nagynak reggelit hogy neki csak vinni kelljen . Amin kiakadtam hogy kijelentette hogy ő nem hibázott semmiben ő tudta hogy kuka nap van csak kíváncsi volt hogy mi kivisszük -e, mondom b.kker csak a szó hiányzott volna, és megcsináljuk, kiment a fejemből.

hol a kaja szar a melegszendvics szerinte égett, szerintem sült volt de messzi volt az égettől 4/ 3 unknak ízlett, kijelentette hogy én meg a nagy fiam 98 % ban mindent rosszul csinálunk vagy sehogy :( engedjem el és kuka? most pszihologushoz járunk, de ma már kijelentette hogy az is hülye...

anyagilag szerencsére ő lakik nálam , külön kasszán vagyunk, semmi közös nincs a gyereken(ekkenn) kívül, szóval ez nem akadály.



jún. 22. 17:20
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs szex , veszélyeztetett vagyok az elejétől.

Én mondtam hogy segítek rajta de az se kellett :(

Gyanakodtam én is hogy van vkije de semmi bizonyítékot nem talàltam eddig.

jún. 23. 10:22
 12/18 anonim ***** válasza:
50%

#11 szex mellett is csal, aki csalni akar, tapasztalat sajnos....

Nektek inkább egy hatalmasat kellene beszélgetni egymással, őszintén. Vázoljátok fel a problémáitokat, legyetek teljesen őszinték egymással.

jún. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Próbàltam vele minden hogy kommunikàlni szóban/íràsba is , de mindig neki kell hogy igaza legyen. Pont ezért mentünk pszichológushoz, hogy ismerje el hogy hibázott, nem viselkedünk így. Utolsó lehetőség, bele fàradtam hogy 8 ból 6 évem azzal ment el hogy megfeleljek neki
jún. 23. 12:09
 14/18 anonim ***** válasza:
47%

"Utolsó lehetőség, bele fàradtam hogy 8 ból 6 évem azzal ment el hogy megfeleljek neki"

Megérdemled a sorsod!

jún. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Mondjuk hogyha a pasi, aki bennem jár, folyamatosan megjegyzéseket tenne a gyerekemre elég hamar nem járna bennem többé ;)


Persze, sok nőnek és férfinak sajnos sokkal fontosabb a rendszeres szx, mint a saját gyereke jólléte, ezt tapasztaltam.

jún. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Valamit nagyon tudhat ez a csávó, ha 2 gyereket is szültél neki. 🤣

Tudja, hogy kiszolgáltatott helyzetben vagy 6 hónapos terhesen, így azt csinál, pontosan, amit a jelleme diktál neki.

jún. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
46%

"anyagilag szerencsére ő lakik nálam , külön kasszán vagyunk, semmi közös nincs a gyereken(ekkenn) kívül, szóval ez nem akadály"

Mesélj még... 🤣

jún. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Igazàból ha nekem 6-7 éve erről panaszkodik valaki én is azt mondanàm hagyd ott, mire vársz.

Aztàn az ember bele kerül a helyzetbe amit senkinek nem kívànok :( és már nem is olyan egyszerű a felállàs, magamat se értem miért, nem lépek Talàn a félelem hogy mint is lesz 3 gyerekkel.remény hogy jobb lesz valami. Pedig tudom hogy nem lesz.

jún. 27. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!