Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek el lehet kerülni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek el lehet kerülni a válást? Alapfelállás 8 éve vagyunk együtt 1 nagy 13 éves gyerek (nem tőle) 6 éves közös, most jön a 3. 6 hónapos terhes vagyok

Figyelt kérdés

Mindenbe bele köt, pl elment 3/4 7 kor nem vitte ki a kukát, fél 8 kor mikor hazajött a kicsiért hogy oviba vigye addigra elvitték a kukákat.

Persze mi voltunk a hibásak mert nem vittük ki, el is felejtettem hogy kuka nap van a kicsit készítettem/ nagynak reggelit hogy neki csak vinni kelljen . Amin kiakadtam hogy kijelentette hogy ő nem hibázott semmiben ő tudta hogy kuka nap van csak kíváncsi volt hogy mi kivisszük -e, mondom b.kker csak a szó hiányzott volna, és megcsináljuk, kiment a fejemből.

hol a kaja szar a melegszendvics szerinte égett, szerintem sült volt de messzi volt az égettől 4/ 3 unknak ízlett, kijelentette hogy én meg a nagy fiam 98 % ban mindent rosszul csinálunk vagy sehogy :( engedjem el és kuka? most pszihologushoz járunk, de ma már kijelentette hogy az is hülye...

anyagilag szerencsére ő lakik nálam , külön kasszán vagyunk, semmi közös nincs a gyereken(ekkenn) kívül, szóval ez nem akadály.



jún. 22. 17:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%

Ha eddig nem volt ilyen, akkor ki kéne deríteni mi a baja,amennyiben meg akarod menteni a kapcsolatot. Már persze, ha hajlandó partner lenni. Ha eddig is ilyen volt, akkor eleve veszett fejsze nyele a kérdés. Te ismered.

Mindenesetre valamit lépni kell, mielőtt teljesen elmérgesedik a dolog.

jún. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az se segít a helyzeten, hogy a gyereked nem tőle van. Remélhetőleg nem emlékeztetitek rá nap, mint nap, hogy semmi köze a fiadhoz.
jún. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

kötözködős volt mindig is de 1-2 nap és túllépett volt hogy lovagolt egy témán, de nem napi szinten és nem egy 1 hónapja folyamatosan betegesen a hibákat keresi.

2. Persze hogy nem emlékezettjük rá, hogy nem az ő fia, inkább ő emlékezteti a nagyot hogy "mostoha"

jún. 22. 17:41
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Kötöszködős, és a gyerekedet emlékezteti, hogy mostoha? Ráadsul teljesen külön kasszán? Mégis mit tud ez az aranyember, hogy még vele vagy, és már megint terhes vagy tőle? Nem szereted a nyugalmat?
jún. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha megteheted h kirúgd (mert anyagilag talpon maradsz) akkor mindenképpen tedd meg. Ez nem lesz jobb, csak rosszabb. Tapasztalat. Főleg gondold meg h szeretnéd e h a 13 éves fiad, akinek most stabil család kéne, egy ilyen basztatós légkörben nevelkedjen, ahol ő a szhar mindig. Jön majd a kamaszkor, amikor még egy picit spicybb lesz még a fiad is, borítékolom a konfliktot. Ha van segítséged és anyagi tartalékod lépj.
jún. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

"anyagilag szerencsére ő lakik nálam"

Itt egyetlen mostoha van, a férjed. Rakd ki a cuccát a ház elé. Nagypofájú xarjankó.


49/F

jún. 23. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%

Valami kisebbségi komplexusa lehet a tajparasztnak, vagy kidobta a szeretője és azért idegbeteg. Vagy azt hazudta a szeretőjének, hogy válik, az meg nemrég tudta meg, hogy újra gyereket vársz és kiverte a hisztit.

Egyáltalán minek megy el 3/4 7-kor, ha fél 8-kor már otthon van?

"Amin kiakadtam hogy kijelentette hogy ő nem hibázott semmiben ő tudta hogy kuka nap van csak kíváncsi volt hogy mi kivisszük-e"

Nettó se**fej az ilyen és ti nők ilyeneknek szülitek a gyerekeket! Gratulálok! 🤣

Mondanám, hogy edd meg, amit főztél, de sajnállak, hogy nem vagy képes kiállni magadért és a saját édes gyermekedért anyatigris módjára.

Ha a párom mostohának hívná a gyermekemet, már mutatnám is neki hol az ajtó!

jún. 23. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Jót tettek ezek a vàlaszok hogy megerősítsen abban hogy ez nem fog menni.A gyereket magamnak szülöm, ezzel tisztában vagyok.de nagy a félsz hogy hogyan is lesz tovàbb. De mindig van valahogy :) úgy gondolom egy nàrcisztikus személy,(ezt majd a pszichológus kideríti)aki nem fog vàltozni , és azért nyomja durvàbban mert azt hiszi hogy be biztosította magàt a babyvel.
jún. 23. 05:54
 9/18 anonim ***** válasza:
32%

Szex van? Elég?

Ez tipikusan bszatlan kötekedésnek hangzik.

jún. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Az exférjem akkor kezdtett el mindenben hibát keresni, amikor viszonya volt. Olyankokat is momdott, hogy a kanapén tespedek egész nap (lefeküdtem a fiunkkal délután), tehát túlzásokba is esett. Vitákat generált. Gyanúsan is viselkedett, így le is buktattam hamar. Persze hozzámvágta ezeket a generált hibákat, vitákat, mint okok a megcsalásra.... Beteges és hazudozó.
jún. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!