Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalásért a pofont megérdem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásért a pofont megérdemli a megcsaló fél?

Figyelt kérdés
A barátom szerint, ha megtudná, hogy megcsalnám, otthagyna, de előtte biztos kapnék tőle pofont, amit ezért a tettért meg is érdemelnék.
jún. 22. 15:39
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
21%
Igen, jár a pofon Neked .
jún. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
26%

Hmm meg is meg nem is de nem szeretem az agresszívitást az agresszív embereket,én nem megütnélek hanem,

elhagynálak a pasi akit ismerek megverte a feleségét azt is akivel megcsalta illetve annak feleségét is amúgy a pasit nem értem meg verte mégis kellet, kell neki a felesége a

jún. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
0%
A megcsalás se,férfi se nő részéről nem szép dolog, van benne tartás és tudja hogy aki megcsal valakit az nem érez szerelmet normális pasi a párod
jún. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell a szerelemre fogni a megbocsátást ez azon múlik hogy valakiben van-e tartás.
jún. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem jár a pofon. F
jún. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
15%
Te nem gondolod,úgy hogy jogos lenne ha pofont adnál neki vagy legalábbis elhagynád ha megcsalna? én úgy vagyok ezzel hogy ha lesz pasim az ne epekedjen más után.
jún. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nem, de én a pofont semmikor sem tartom elfogadhatónak. A megcsalás egyenes és érthető következménye a szakítás, ez rendben van. Minden más ezen kívül a pofozkodó fél önkontrolljának és dühkezelési stratégiájának a hiánya.
jún. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
16%
Nem tudom hogy mi jár mindenesetre én kirúgattam a jelenlegi munkahelyéről mert volt ott ismeretségem.
jún. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
97%

Nem, a fizikai erőszak semmilyen esetben sem elfogadható.


Ha férfi üt meg nőt, akkor azért, mert alja egy dolog gyengébbel kikezdeni. Ha nő üt meg férfit, akkor azért, mert alja dolog olyat megütni, aki kvázi nem üthet vissza.


Egyszerűen nincs olyan szituáció, amelyben ez helyes.


Az pedig egyenesen ijesztő, hogy a barátod verést helyez kilátásba megcsalás esetén. Szerintem hagyd ott a francba.

jún. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
21%

Az a legkevesebb!

N

jún. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!