Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feleségem nem fürdik mindennap?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem nem fürdik mindennap?

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk már együtt, van egy 7 éves és egy 4 éves gyerekünk. Úgy kezdődött az egész, hogy már gyerekek után kezdte elhanyagolni magát. Hízott kb 20 kilót, haja mindig felkötve zsírosan. Ezekre még azt gondoltam, hogy jól van, valamennyire érthető 2 gyerek után. Viszont mostanában azt vettem észre ha pl. locsolok kint vagy valamiért később megyek be, később érek haza akkor csak átöltözik hálóingbe, nem fürdik meg. Én férfi létemre egy napot nem bírok ki, hogy legalább ne zuhanyozzak meg, főleg ebben a melegben.

#Párkapcsolat, tisztálkodás, fürdés, zuhanyzás,
jún. 18. 19:44
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
És azt sem mondhatom, hogy a gyerekek miatt, mert már 9-kor alszik mindkettő vagy előbb meg el is vannak amúgy is, simán letudna zuhanyozni mellettük.
jún. 18. 19:46
 2/30 anonim ***** válasza:
20%
Délután én se szoktam, csak néha. Reggel zuhanyzok.
jún. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
74%
Eléggé fúj az, ha valaki nem fürdik/zuhanyzik minden nap ilyenkor nyáron legalább. Milyen koszpáncél lehet már a bőrén... Még pár hét és az illat aromája vonzani kezdi Sztojkáékat :P
jún. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem fürdik. Miért nem beszélsz vele, ha ennyire zavar?
jún. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
87%
Télen-nyáron gáz ez, ha nem csinálok semmit egész nap akkor is lefürdök egyszer. 36f
jún. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
21%

Amúgy ha nem végzett fizikai munkát akkor nem hinném hogy szaga van. A bőr be áll egy normális ph rá és kész.


Viszont ha edz vagy fizikailag aktív munkát végzett akkor tényleg le kell fürdeni mert el tudnak szaporodni a kórokozók.

jún. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
33%
Ez pont egyáltalán nem gáz és - konkrétabb ok nélkül - nem is egészséges naponta egyáltalán.
jún. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
22%

Nekem ezzel nem lenne bajom, én imádom amikor egy nőnek szaga van, elönti a kéj az agyam, amikor érzem egy nő izzadságát, főleg amikor az izzadt, fülledt punci szag megcsap...komolyan mondom, imádom!!!

Nem értem azokat a férfiakat akik elvárják, hogy a nő fürödjön minden nap...én fizetnék is ezért. 31f

jún. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
80%

6-7


Ilyen dumákat szinte kizárólag elviselhetetlen bűzű emberektől hallani "lekopik a kosz", "há nem is egésséges naponta!!!", "ilyen az emberi illat alapbú"


Aztán közben a környezetéből még a döglégy és a bögöly is riadtan menekül a másik irányba, "azért mindennek van egy határa..."

jún. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Na most erre mit lehet mondani? Azt irod, regota elhanyagolja magat. Igenytelen, el van hizva.

Beszelgettetek errol? Hogy mi allhat a hatterben? Nincs ideje magara? A gyerekek kotik le minden idejet? Dolgozik? Mert a furdes hianya itt csak masodlagos.

jún. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!