Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet hogy ő így szeret?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy ő így szeret? Mintha nem gondolna rám, pedig elvileg minden oké?

Figyelt kérdés

1,5 hónapja vagyok együtt barátnőmmel, amikor személyesen együtt vagyunk minden tök jó, nagyon jól elvagyunk, beszélgetünk, szeretgetjük egymást. mikor távol van viszont nemnagyon írt még eleinte, ugy gondoltam ez igy oké, biztos ilyen a természete, nem mindenki szeret folyton irogatni. aztán mult héten már írt magától is többször is sms t, és olyan jo volt, ugy éreztem végre talán belémszeret, hiszen akkor is keres ha én nem irok neki és nem csak választ ir. ettől még persze én is irtam neki többször is, magamtól is. aztán erre a hétre meg visszaváltozott, vagy talán még rosszabb. nemnagyon válaszol ha irok neki, talán 3-4 órával később, de akkor se biztos. hiányzik, nemtudom mi van vele, de nem akarok a nyakán lógni. élőben nem változott semmi, legalábbis nem vettem észre, de az sms ei elmaradoznak valamiért :( ma pl délutan fél2 kor irtam neki, mostanáig nem jött válasz. miért lehet ez?

én 21 ő 18.

tudom vele kéne megbeszélnem, meg is fogom kérdezni, de még pár napig nem talizunk, érdekelne szerintetek mi lehet az oka ennek?

(a kártyáján van pénz, tegnap töltötte fel, szal az most nem lehet hogy elfogyott...)


2010. okt. 30. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy csak az érdeklődésedet próbálja fenntartani?
2010. okt. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is olyasmi vagyok, mint a barátnőd, szerintem ez nem ellened irányul, egyszerűen ilyen. Agyamra megy, amikor kétpercenként szól a mobilom, aztán kiderül, hogy nincsen semmi, csak hiányzok meg hasonló. Értékelem a gesztust, de nekem is van életem és nagyon bosszantó, amikor ilyenekkel kell foglalkozni, amikor koncentrálnom kellene és millió és egy dolgom van, még ha nem is kötöm más orrára, hogy elfoglalt vagyok. Ha valaki akar valamit, hívjon fel és beszéljünk, vagy írja meg tömören, vagy kifejtve mailben, vagy találkozzunk, de azért senki se zaklasson, mert nincsen jobb dolga. Javaslom, hogy inkább egyszer hívd fel olyan időpontban, amikor valószínűleg ráér és beszéljetek pár percet, értelmesebb és kellemesebb, mint folyton üzengetni a semmiről, a végén pedig hozzáteheted, hogy hiányzik, így semmiről sem maradsz le.


19/L

2010. okt. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

napi 1 sms ről van szó :) sose irtam még másodikat amig nem válaszolt, max másnap.

nade majdcsak lesz valahogy, már válaszolt azóta :)

2010. okt. 30. 22:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy sms még belefér. :-) Látod, megy ez, válaszolt, nem kell annyira félni :-)
2010. okt. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!