Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz ennek még jövője?

Figyelt kérdés
Lassan 1 évesek leszünk a párommal [ igaz 2x szakítottunk. ] a kapcsolatunk első felében sokat veszekedtünk, nem bírtam és megcsaltam, amit a mai napig bánok. Szakított velem..majd kis idő után kibékültünk, persze a bizalma nagy részét elvesztettem.:( Nagyon örültem, hogy végre ismét az enyém lehet, nagyon szeretem. De viszont azóta olyan furcsa minden, eddig mindig keresett most meg szinte 3naponta találkozunk. [5percinyire lakik tőlem, nem igaz hogy nem férek bele az idejébe]Meg eddig mindig ölelgetett csókolgatott az utcán...most már ebból néhanéha kézfogás. :(
2010. okt. 30. 17:08
 1/6 A kérdező kommentje:

* néha néha kézenfogva járás.


a másik meg..a szüleinek még be sem mutatott.:S csak az unokatesóinak és ennyi. én bemutatnám a szüleimnek, de sose kísér el a házunkig sem...:S nem tudom mit gondoljak róla.:(

2010. okt. 30. 23:13
 2/6 Pofazoli válasza:
Szerintem mond meg a lánynak hogy ez így nem mehet tovább. Aztán rád lesz bízva a döntés ha a csaj akar veled többet találkozni és tesz azért hogy együtt legyetek akkor van jövő. De ha nem érdekli és le**arja a fejedet akkor nincs értelme és szakíts vele.
2010. okt. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
bocsi, de én vagyok a lány, én csaltam meg csak kibékülés után ő csinál ilyeneket amiket felsoroltam. lehet rosszul fogalmaztam meg..csak már ígyis elég zavaros ez az egész dolog. ne haragudj.:(
2010. nov. 1. 12:01
 4/6 Pofazoli válasza:
Nem baj de mindenképpen próbálj javítani a helyzeten. Csak akkor szakíts ha nincs pozitív hatás.
2010. nov. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
rendben.=/
2010. nov. 1. 14:36
 6/6 anonim ***** válasza:
ha megcsaltad,ne varj mast tole. o mar nem szeret teged. legyel azzal akivel megcsaltad. tudod a tetteink kovetkezmenyekkel jarnak.
2010. nov. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!