Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ennek még jövője? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek még jövője? Mit érezhet ő?

Figyelt kérdés

Van egy több mint 2éve tartó kapcsolat. Ebben a kapcsolatban a srác mindig is jobban szerette a lányt,mindig mindent megtett érte. Hangoztatta,hogy szereti őt (szerelmes,és most is annak mondja magát),ajándékokat vett neki,leste minden kívánságát,végig nézte,ahogy a lány érzelmileg megcsalja (testileg is,de arról nem tud). A fiú a lánnyal tervezi az életét--->közös jövő,ház,gyerekek,összeköltözés stb.

Egy nap többször is elmondja a lánynak,hogy szereti (ami hihető is),folyton puszilgatja,állandóan találkozni akar,szóval nem úgy néz ki,mint aki unja ezt. Mindig hívja a lányt,vagy ír neki..szóval legalább 1-1,5 óránként jelentkezik,ha csak nincs dolga.

Annyit tudni kell,hogy ez nem egy átlag kapcsolat,mert rengeteg "szakítás" volt már,ami 1-2óráig tart,aztán minden a régi. Ezért inkább ez a szó,vagy helyzet egy mosolyszünetre hasonlít.

A fiúnak nincs senkije a barátnőjén kívül,ezt úgy érteni,hogy se család se semmi,de ez bonyolult.

A lányról annyit,hogy sokan mondják neki,hogy sajnálatból van a sráccal és nem szereti,meg ugye meg is csalta,de ennek ellenére a lány nem akarja ott hagyni,mst érzi azt,hogy már pedg szerelmes.

Sokat hisztizik a csaj,hgy a barátja csak a szex miatt van vele,a fiú ilyenkor ideges lesz,mert unalmas neki a téma és ilyenkor megmondja a lánynak,hogy szereti őt és fontos neki,de ha még egyszer ezt állítja,akkor kidobja (ami amúgy nem menne neki).

Ebből adódóan a lány megkérdezte a srácot,hogy a kapcsolatukban mégis hány %-ot tesz ki a szex? Ő erre azt válaszolta,hogy olyan 40% max 50.

Aztán a lány megkérdezte azt is,hogy mi lenne,ha mondjuk 3hónapig nem menne a dolog,kidobná-e őt? Erre pedig azt mondta,hogy ha tudná,hogy vmi miatt akkor nem,de lehet,hogy felmerülhetne. Később persze mikor megint erre került a sor,akkor kijavította magát,hogy nem szakítana ezért. mert volt már,hogy 5hétig nem volt semmi,és akkor se ment,mégse merült fel ilyen akkor sem.


Na,hát az lenne az én kérdésem,hogy mennyire lehet elhinni a srácnak így ennyi idő után,hogy szerelmes a lányba? Mit jelent az,ha a fiúnak 40-50%-ban fontos a szex a kapcsolatban? Ez mennyire jó arány?


ha van kérdés,írjátok.


18-19évesekről van szó.


2011. ápr. 26. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a 40-50%-kal nincsen gond ...

Én azon gondolkodnék el, hogy nem csak azért van-e a csajjal a pasi, merthogy nincs senki más neki. Persze ha annyira bizonygatja, hogy szerelmes belé és ezt érzi is a lány akkor ezt sem vonnám kétségbe.

Inkább a csajt nem értem, hogy miért csalja meg a barátját, ha szereti?? Akkor döntse el, hogy őt akarja mert szerelmes belé ,vagy már csak a megszokás a sajnálat miatt van a sráccal, mert ez így egyik félnek sem jó, hiszen gondoljunk csak bele, a csaj már nem szereti a fiút más felé kacsingat....és ki tudja? ha már szakítottak volna lehet mindkettő megtalálta volna az igaz szerelmét....

Én azt mondom, hogy ha már nincs szerelem akár melyik oldalról..akkor merni kell változtatni, és bár ez nehéz, de utána csak jobb lehet.

F.

2011. ápr. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mondták már,hogy lehet ez is benne van,hogy kapaszkodna belém,de szerintem nem nagyon játszik közre.

Bár szokta mondani,hogy ha mi szétmennénk semmi értelme nem lenne az életének.

2011. ápr. 26. 09:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Például odaírhattad volna, hogy te melyik fél vagy...

A lánynak szerintem csak kényelmes. És a fiúnak is, mert van akit szerethet.

Most még teljesen rendben van, de ennek nagy százalékkal szakítás a vége hamarosan, mert ki fognak derülni, mennyire különböznek az egyéni terveik.

Főleg ha 18-19, akkor főiskola/egyetem/munka új társaságot, új ismerkedési lehetőséget ad.

2011. máj. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!