Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ennek még folytatása;...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ennek még folytatása; jövője?

Figyelt kérdés
Még nagyon friss a mi kapcsolatunk másfél hónapos . de ez alatt az idő alatt nagyon jól megvoltunk. Most ő kiutazott külföldre 1 egész hónapra. Azt mondta ne haragudjak rá de nem akart hirtelen túl komoly kapcsolatba kerülni mert nemrég lett vége neki egy majd 4 éves kapcsolatának. És hogy most ez alatt az egy hónap alatt át kell gondolnia hogy mit is akar. Hogy egyáltalán marad e mo-on. vagy nem. És ha marad akkor hogyan tovább. Azt nem mondta hogy legyen vége. Azt mondta még jelentkezik. Csak nagyon sok gond összejött neki és nem tudja hogyan tovább. Szerintetek van még lehetőség arra hogy ha ő hazajön akkor folytassuk ? Teljes mértékben őszinte volt hozzám. És ez a mai világban becsülendő. Azt mondta én nem tehetek semmiről Ő az aki nem tudja hogyan tovább. Nektek mi a véleményetek erről ? egy 23 éves lány...
2011. jún. 19. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:

hát, várhatsz rá, hogy hátha... de ha nincs kommunikáció sem most köztetek, akkor nem tudom... világos, hogy neki most idő kell, de hát másfél hónapos járás után nem nagyon várhatja el, hogy te kivárd, hogy mit határoz. amúgy szerintem ez az időkérés felér egy szakítással...:S

végülis, most neked is van időd végig gondolni, hogy megéri-e ez neked:)

egy szintén 23 éves lány;)

2011. jún. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Bocsi,hogy ezt mondom, de ne reméld, hogy visszajön hozzád. Férfiak már csak ilyenek, elfutnak a problémák és minden elől. Gyáva nyuszik.
2011. jún. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sokat gondolkodtam rajta.. úgy döntöttem hogy élem az életem ahogy eddig.. ha netán jön valaki akkor nem fogom miatta visszautasítani.. bár 1 hónap alatt nem hiszem hogy változni fog valami is.. ha netán hazajön és akarja folytatni és még én is akarom akkor adok egy esélyt.. jelenleg így gondolom.
2011. jún. 19. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!