Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit tegyek. Félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek. Félek ettől az egésztől. Mi tevő legyek?.

Figyelt kérdés

Van egy kapcsolatom. 12 éves már.

És lett egy kisfiunk aki 5 éves. Nagyon jó volt eddig a kapcsolatom a férjemmel. De már lassan 3 hónapja lekezelő, undok, és én épp ezért nem szeretnék vele testi kontaktus folytatni.

Nagyon sokat dolgozik, naponta 15-16 órázik, és még szombaton is megy 12 orázni. Sokszor azt érzem hogy munkának el. Egyszerűen semmi program nincs, de még egy normális beszélgetés sem.

Ha beszélünk is akkor állandóan azzal jön hogy a kollégái milyenek, és hogy hogyan csesztek ki vele. De azt nem kérdezte meg hogy hé te majom neked milyen napod volt?. Hogy érzed magad?. Sokat dolgoztál?.

Semmi.

Pl ma is voltam vásárolni a kicsivel, és ki jött értünk mert esett az eső.

Olyan megszólítása volt én felém, hogy úgy nézek ki mint egy putris cigány. Mert szétrepedt a cipőmnek a sarka.

Nagyon rosszul esett ez.

Még hogy úgy nézek ki mint a varacskos diszno.

Mert ugye 165 cm vagyok,és 90 kg. Sajnos nem megy le. Sehogy sem.

És eddig nem bántott szavakkal, de most igen.

Szerintetek mit csináljak?.


jún. 16. 21:41
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Mindig próbáltam még ezek után is a kedvében járni, és olyan rideg velem.

Se puszit nem ad, se semmit. És én vagyok ő szerinte aki csinálja a bajokat. Nem.hazudok hogy bennem is van hiba, de legtöbb benne van. Sajnos elvesztettem a munkahelyem, és sajnos nem találok szinte 1 muszakosat. És talán azóta van ez. Próbáltam eddig más munkát is ami sajnos hétvégén is kellene menni,és az sem tetszett neki, azt is ott hagytam miatta.

jún. 16. 21:45
 2/17 anonim ***** válasza:
87%

Nője van, nem túlórája.

Szégyell téged.

Van megoldás és kiút.

Válj el. Menj orvoshoz, a hormonális probléma is orvosolható.

Öltözz normálisan. Fodrász, kozmetikus.


Vele már nem érezheted nőnek magad. Ennek már régen vége.


De az élet megy tovább.

jún. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%

Ha nem lenne gyerek akkor lezárnám azt ami jól láthatóan már nem működik. Érzelmileg teljesen eltávolodott, sőt ellenségessé vált. Mert tudat alatt már "szabadulna ettől az egésztől".

Beszéld rá, hogy menjetek el egy párterapra - a gyerek miatt. Hátha meg tud még valami menteni (bár a szakadék szélén táncoltok), vagy segíteni tud abban, hogy a gyerek miatt legalább békében váljatok el.

jún. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én otthagynám.
jún. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%

Jó nagy paraszt. Mondjuk egyik napról a másikra általában a nárcik szoktak így viselkedni. Mikor már kiszolgáltatott helyzetben van egy nő. És az is jellemző, hogy amikor az ember tényleg lent van, mert beteg vagy nincs munkája vagy éppen otthon van egy vagy több gyerekkel.

Szerintem tervezd meg, hogy tudnál elválni. Ezt nem szabad tűrni, mert csak rosszabb lesz.

jún. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Kapd össze magad minden értelemben, de gyorsan!
jún. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ennek annyi. Szerintem is már kifelé nézeget a kapcsolatból, nem kellesz neki már. Mondjuk ha karcsú voltál és meghíztál az lehet az egyik oka. De nem csak ez. Lehet már valakije, esetleg akar valakit és te vagy az aki úgymond a boldogsága útjában állsz. Ezért "haragszik" rád.
jún. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

"De már lassan 3 hónapja lekezelő, undok, és én épp ezért nem szeretnék vele testi kontaktus folytatni."

Valószínűleg ő sem akar veled. Akiről azt mondjuk, hogy úgy néz ki, mint egy varacskos disznó, vagy egy putris cigány, azt se nem szeretjük, se nem kívánjuk.

Beszélj vele értelmes, felnőtt ember módjára, beszéljétek meg, hogy a gyerek érdekében ki milyen áldozatot hoz a későbbiekben, miután véget ért a párkapcsolatotok. Mert az most véget ért, úgy sejtem.

jún. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Keress egy válóperes ügyvédet, ő elmagyarázza a jogaidat.
jún. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
61%

Válj el, ennem a kapcsolatnak már úgyis annyi.

Aztán kapd össze magad, minden érteldmben. Ne járj repedt sarkú cipőben, ócska ruhában. És fogyj le, mert lásd be 165 cm magasan 90 kg-val lassan könnyebb téged átugorni, mint megkerúlni. Olyan nincs, hogy nem tudsz lefogyni. Csak nem kell zabálni. Számolj kalóriát, ebben segít a Kalóriabázis app.

jún. 17. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!