Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek/várhatok ettől az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek/várhatok ettől az egésztől?

Figyelt kérdés

Januárban megismertem egy nőt. Akivel elkezdtek alakulni a dolgok. Van hogy jól van hogy döcögősen. Volt mikor boldogok voltunk volt mikor összekaptunk. Most ott tartunk hogy én már szeretem, ő viszont még bizonytalan. Kicsit aggasztja hogy ő még nem tudta magát átadni ennek az érzésnek. Mert mikor úgy érezte hogy igen ő az, akkor mindig vmin összekaptunk vagy félreértettük egymást és elbizonytalanodott hogy tényleg összeillünk-e. És kicsit zavarja, hogy most amiatt mert rástresszelt hogy mindennek passzolnia kell, vagy amiatt mert nem illünk össze nem meri átengedni magát ennek az érzésnek. Tehát most egy nagy káosz van a fejében. Meg én már szeretném ha sok időt töltenénk együtt ő meg azt érzi hogy én is a barátai is vele akarnak lenni. Mindenkinek kell de senkire nincs ideje...És most én sem tudom hogy mit kellene tennem... Kicsit én is bizonytalan vagyok hogy most azért nem szeret mert tényleg nem rám vágyik és csak feleslegesen próbálkozom. Vagy tényleg idő kell neki. Hogy tudnék segíteni azon hogy letisztuljon benne a dolog?

28F


2021. márc. 26. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyilván a fokozat nem mindegy, de mi a barátommal az elmúlt 1 év óta egyszer sem kaptunk össze.. Csak minimális félreértések voltak, amiket meg is tudtunk egyből beszélni. Ennek fényében én is bizonytalan lennék.

Mennyit szeretnél találkozni vele? Mert ha sok barátja van, akkor természetes, hogy őket is szeretné látni.

2021. márc. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jelenleg heti 1x vagy 2x találkozunk. Nekem jól esne mondjuk heti 3x is talizni. Majdnem minden nap rá is kérdezek hogy holnap mit csinál. És tudom ez idegesítő lehet... De szerintem ha én nem kérdeznék rá ő megse kérdezni hogy akkor mikor találkozunk már. Lehet meg kellene várnom hogy egyszer ő kérdezze meg?
2021. márc. 26. 12:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, mert amiket mondott, az alapján kicsit nyomás alatt érzi magát.
2021. márc. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!