Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez bunkóság lenne? (FONTOS)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez bunkóság lenne? (FONTOS)

Figyelt kérdés

a barátomnak nem sokára lesz a névnapja, de még csak 1 hónapja vagyunk együtt. bunkóság ha nem veszek neki semmit sem?

nem állunk vmi jól és hát így semmit se tudnék neki venni :S :(


2010. okt. 30. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem,neki úgyis az a legfontosabb h vele legyél a szülinapján,neki az a legnagyobb ajándék
2010. okt. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem rosszul esne neki. Manapság annyi kacatot lehet venni tök olcsón. Vagy ha más nem, akkor készíts valamit, azért az csak olcsóbb.
2010. okt. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sütit vagy valamit.. azért illő volna
2010. okt. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
valami apróság csak lehet. Mondjuk közös fénykép bekeretezve (készen kapható olcsó keret), vagy valami apróság.
2010. okt. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a barátnőm, mivel elszervezte az ajándékot, rajzolt egy képet (én 19 voltam, ő 15), aranyos volt.

Tehát nem muszáj venni valami értékeset, egy kis személyes hülyeség is jól tud esni.

És igen, neki az is ajándék szerintem, ha egész nap körülrajongod.

2010. okt. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Engem a barátnőm 1 ügyesen megcsinált sütivel mindig le tudott venni a lábamról, akár névnapon, akár szülinapon. (1,5 éve vagyunk együtt.) Mellé kaptam még 1-2 kacatot, de nálam a sütijével mindent vitt, viszont talán csak azért, mert rendkívül édesszájú vagyok. :)


Ha ő is odavan a sütikért, akkor valamit dobj össze neki. Biztos örülni fog. :) Ha nincs, akkor ahogy előttem leírták, olcsón lehet már kapni mindenféle kacatot, lepd meg valami aprósággal.

19/F.

2010. okt. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!