Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A hideg miatt szakitás? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hideg miatt szakitás? Nem akarom.

Figyelt kérdés

A párommal nem igazán tudunk már együtt lenni.a hideg miatt sajnos a találkozás igen csak lecsökkent.az autoban ülni sem jo már,anyagilag nem birjuk a hoteleket szállodákat.barátok nincsennek akik adhatnának kölcsön lakást.ugy néz ki ezért vége lesz köztünk.

Szerintetek van megoldás?

elöre is köszi


2010. okt. 30. 09:02
1 2
 11/20 199303 ***** válasza:

értem. de szerintem akor is az lenne a legjobb inkább ha felválalnátok mások elött a kapcsolatotokat. és akor tényleg áttudnátok egymáshoz is menni.:) meg szerintem egy kapcsolatot nem lehet örökre eltitkolni és egyszer ugy is kifog derülni és akkor csak roszabb lesz.. szoval szerintem válaljátok fel:)

17/L

2010. okt. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
mondd meg a szüleidnek, hogy ez van, fogadják el, vagy menjetek akkor a másikhoz, amikor senki nincs otthon
2010. okt. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

olyan könnyen mondjátok..de nem értitek meg ugy sem.

Megoldás?????????

2010. okt. 30. 11:25
 14/20 anonim ***** válasza:
A megoldást már elmondták az előttem szólók csak nem fogadtad el!!
2010. okt. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 199303 ***** válasza:
csak ez a megoldás elmondtuk már egy jo páran de igaza van az utolsonak h nem fogadod el. és ha tényleg szeretitek egymást akkor elöbb utobb ugy is meg kell tudnia a családnak barátoknak ismerösöknek örök életetekre nem fogjátok tudni titkolni. és hidd el ha látják h tényleg szeretitek egymást akkor elfogják fogadni:) mást nem tudok mondani. és hideg miatt ha komolyan szeretitek egymást hülyeség lenne szakitanotok:)
2010. okt. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, az a problémád, hogy a hideg idő miatt nem tudok NYÍLVÁNOSAN mutatkozni, miközben egy titkos kapcsolatról van szó, amely nem volna jó, ha kiderülne. Jól értem?
2010. okt. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Utolsó hozzá szoló igen jol érted.

Tul titkos ez nekünk.nem kockáztatjuk meg a dolgot.ha kiderül elszakithatnak egymástol.

2010. okt. 30. 14:40
 18/20 anonim ***** válasza:
de ha nem derül ki akkor is vége lesz,mert nem tudjátok megoldani a talit
2010. okt. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Egyrészt nagy igazság van az utolsó válaszban. Másrészt pedig direkt próbáltam kihangsúlyozni az értetlenségemet; ha ez egy titkos kapcsolat, miért gond, hogy nem tudtok nyílvánosan mutatkozni, amivel bármikor lebukhattok?
2010. okt. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

kedves utolso nem értem a kérdésed.

Arra célzol hogy miért gond mikor lebuktathatnánk magunkat?

épp ez benne a lényeg,nem akarunk lebukni..nekünk most jo igy nem akarjuk tul spirázni igy nehéz megoldani ezt a viszonyt..

2010. nov. 1. 09:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!